Wpis z mikrobloga

[POSZUKIWANY / POSZUKIWANA]

Kto?: Junior / Developer / Front-End / Back-End
Do czego?: C#, SQL

oraz

Kto?: Junior / Webmaster / Full-Stack Webdeveloper
Do czego?: HTML/CSS, SQL

Co?: Prywatny serwer oparty o platformę RAGE-MP dla GTA 5.

Cześć!

Jesteśmy amatorami tworzącymi projekt Davis, z czystej pasji i nie chcemy na tym zarabiać pieniędzy! Szukamy osób chcących rozbudować portfolio oraz UCZYĆ się razem z nami. Jesteśmy chętni do nauki programowania i pomocy Wam w przyszłości w programowaniu. Jeżeli projekt będzie przynosił dochody - zostaną one przekazane na jego rozbudowę.

Działamy totalnie NON-PROFIT, wykładamy WŁASNE PIENIĄDZE na licencję forum/strony, wynajem maszyn, domeny, serwera itp.!

Co właściwie planujemy?

Polska scena multiplayer na platformie RAGE-MP jest pusta. Brakuje serwerów mogących wypełnić tę niszę, a chętni do gry są. O ile na platformach SA-MP czy MTA (PAWN oraz LUA dla gry GTA San Andreas) serwery istnieją od lat, tak dla piątej części serii gier GTA, nie ma nic. Platforma RAGE-MP jest w trakcie udoskonalania, daje nam duże możliwości i w przyszłości pula opcji zwiększy się wielokrotnie (przykładowo pierwsza wersja SA-MP a aktualna, to praktycznie dwie różne platformy pod względem możliwości rozbudowy i edycji zawartości).

Teraz jest idealny moment na pracę w zakresie przygotowań gdyż niedługo ma zostać przedstawiony update RAGE-MP dodający nowe ficzery, oraz panuje brak konkurencji. Wierzymy, że możemy zrobić to naprawdę dobrze i stworzyć miejsce dla rozgrywki dla setek graczy. (Poszczególne serwery SA-MP/MTA utrzymują w Polsce nawet do 300-400 graczy online jednocześnie!).

Aktualnie jest nas troje (plus kilka osób zajmujących się w przyszłości tylko i wyłącznie rozgrywką); z czego ja dodatkowo zajmuję się oprawą graficzną i zawartością forum. Forum. Bo to forum jest esencją serwera, jego wizytówką. Forum będziemy tworzyć przy pomocy IPB. Sprawdzonego i niezawodnego systemu dla for internetowych dającego elastyczność i przejrzystość jednocześnie. Kwestia licencji zostaje po naszej stronie - nie musicie się tym przejmować.

Jeżeli projekt osiągnie stabilną pozycję na scenie RAGE-MP, możemy myśleć o nagradzaniu Was pieniężnie za poświęcony trud i czas. Jednak nie jest to priorytet naszej pracy! Ta wiadomość to nie jest scam! Jesteśmy graczami chcącymi wprowadzić i wypełnić pustkę pomiędzy serwerami anglojęzycznymi, niemieckojęzycznymi czy rosyjskojęzycznymi!

Komunikacja w zespole przy pomocy Discorda oraz Trello! ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Wszelkie pytania jak i odpowiedzi na wpis prosimy kierować na kontakt email: davisroleplay@gmail.com

davisroleplay@gmail.com

davisroleplay@gmail.com

davisroleplay@gmail.com

WWW platformy RAGE-MP: www.rage.mp

#programowanie #csharp #serwery #multiplayer #gtav #webdev #dev
  • 18
  • Odpowiedz
@lis6502: Chodzi mi o to że zamiast napisać w kilku prostych zdaniach o co chodzi to zrobiłeś ścianę tekstu niczym typowy janusz szukający niewolnika za 2k, jedyne czego tam brakuje to kawałku o młodym i dynamicznym zespole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie szukamy jeleni ani korpo wyjadaczy.

Jesteśmy amatorami i w amatorów celujemy. Ludzi, którzy robią to dla hobby.

Hobby, które coś pożytecznego ze sobą niesie i może zostać przekute w coś większego z czasem. Niestety nie prowadzimy DG, nie mamy przychodu i nawet tego nie planujemy. Jesteśmy młodzi i nie planujemy z tego odkładać na emeryturki, a kontynuować zabawę na lepszej platformie w o wiele nowszej grze. Ile można grać w gta
  • Odpowiedz
@Myrten: tekst wyczerpany doszczętnie ze względu na dość nietypowe środowisko, jakim jest serwer w gta 5 i stwierdziłem, że podanie wszystkich informacji za wczas ułatwi i wam i nam życie.

hehe spoko luz, ale kolega trafił w to co i ja bym celował
  • Odpowiedz
@Myrten: możliwe, nie ukrywam, że pisanie czegoś takiego w niedzielę o 23ciej robiąc jednocześnie pizzę mrożonkę nie należy do najłatwiejszych. Wpis i tak pewnie będzie za jakiś czas powielony i edytowany do o wiele bardziej przystępnej formy.
  • Odpowiedz
@lis6502: Dzięki za sugestię, na pewno przyda się ona w przyszłości. Osobiście przyznam, że o ile pisanie zawartości dla for strikte pod używkę /ogłoszenia, regulaminy, wzory blablablablah/ to chleb powszedni, tak pisanie takich ogłoszonek to świeży interesik.

Każda wskazówka jest mile widziana. Tak samo jak i krytyka. Tylko ma być konstruktywna ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pozdrowionka!
  • Odpowiedz
@vinktu (tutaj się teraz trochę żale)
Generalnie chętnie bym wam chciał w jakiś sposób pomóc (grałem, programowałem bardzo długo w SA-MPa, kocham mocno C#), ale nie mam praktycznie czasu, a mimo wszystko zawsze chciałem przyłączyć się do takiego projektu. Nie mam nawet GTA V ( _)

(A tu pytania)

- Macie na myśli serwer typu DM czy RP(G)?
- Jak długo się znacie? Na SA-MPie codziennie są jakieś dramy
  • Odpowiedz
@legitAccount:

- Serwer typowo Role Play z totalnie własnym podejściem do tematu bez patrzenia na konkurencję,

- Nasza trójka zna się różnie (jedną osobę znam już kilka lat, drugą rok/dwa, jakoś tak) jednak przypadliśmy sobie do gustu i nie ma mowy o żadnym darciu na siebie japy czy wylewaniu kwasów. Robimy to w jakimś celu a nie dla dowartościowania swojego ego,

- Czekamy z kupnem licencji (ceny są różne, od 300
  • Odpowiedz