Wpis z mikrobloga

@nikczemink: Polecam taryfę Nowy Plush, w której za 25 zł otrzymasz: rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu do wszystkich oraz 10 GB Internetu. Dodatkowo bezpłatny transfer w ramach: Facebooka, Messengera, Instagrama i WhatsAppa. Po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych masz możliwość dokupienia 5 GB za 5 zł, a także uruchomienia promocji Rok Ważności Konta. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://www.plushbezlimitu.pl/na-karte
  • Odpowiedz
@archi3: W Ja + Internet na Kartę kupując starter za 15 zł, otrzymasz 5 GB na start. Dodatkowo po doładowaniu za 30 zł dostajesz 30 GB na rok + 10 GB za zasilenie konta. Jest także możliwość dokupienia 200 GB transferu nocnego za 10 zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@Specjalista_Plus czyli mniej internetu i nie dopowiecie już że w tej taryfie nie ma żadnych pakietów na połączenia (2-3rozmowy razem 5min dziennie to 43.50zl do rachunku co miesiąc) (°°
  • Odpowiedz
@nikczemink: a ja polecam mobile vikings, za 29 zl mam no limits i 15 gb internetu z mozliwością przejscia na kolejny miesiac jak nie wykorzystam. Co do zasięgu to działają na nadajnikach play wiec w miastach nie masz o co się martwić :)
  • Odpowiedz