Podsumowując, admini biorący udział w tej inbie - zachowanie rodem z gimbazy.
Tworzycie serwer z własnej inicjatywy, >1000 aktywnych graczy i takie rzeczy od$#%^@!ać ?
I tekst typu " dam CI protip bo Cię szanuje?" Ile Wy macie lat ? 12 ? Mentalnie na pewno.
I jak to powiada klasyk " Serdecznie nie pozdrawiam."

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nawet banowanie na discordzie sie zaczelo za to, ze pisałem ze admin discorda @Mlodszy_brat namawia do oszukiwania i mowi o bugach kumplom i prosi by nie rozpowiadać :) czcicie? Na oficjalnym discordzie gry ban za to ze admin discorda oszukuje.
  • Odpowiedz
@MirkOgame: fajnie ze ten Wasz admin discorda pobanowal ludzi ktorzy mu mówili ze oszukuje i powinien dostac za to bana. Gratuluje poważnego podejścia. Zajebista idea i fajnie ze to zrobiliście. Szkoda tylko ze gdy wychodzi problem to banujecie ludzi ktorzy o tym mówią.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gzres: Polska 2018:
1. Fajny pomysł, żeby wskrzesić starą gierkę
2. Mirki i Mirabelki łapią pomysł, nawet Biauek pisze pod tagiem że chętnie by posiedział
3. Serwer rusza ale ma bugi.
4. Admini i "osoby wtajemniczone" korzystają z bugów
5. Reszta:
  • Odpowiedz
@Brodal: najzabawniejsze jest to, że Wypok nabija się z Januszy biznesu, kreuje memy, wkleja screeny z olx, a w takich sytuacjach jak ta z grą wychodzi, że w środku Mirka siedzi właśnie mentalność Janusza -> stworzyć grę/serwer, na którym dyma się pozostałych xD
  • Odpowiedz
To ktoś w to jeszcze gra po tym jak administracja pyka sobie w jednym sojuszu i wiedzieli o wszystkich bugach (i dystrybuowali protipy szefom sojuszy bo cytuję wiadomość prywatną od admina: "dam ci 1 protipa z ATSRO bo cię szanuję, drugiego nie dam bo to by była przesada" screeny mam, ale nie będę wrzucał bo wiadomości nie były skierowane do mnie, a odbiorca sobie nie życzył) xDDD

Dziwne, że nikt jeszcze afery nie
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobry wieczór,

wstępnie na przyszły weekend tj. piątek/sobota (14/15 grudnia) zaplanowana jest migracja na nowy silnik gry.
Prędkość Uni zostanie zachowana, natomiast zmieni się system walki - będzie identyczny jak w klasycznym OGame, więc symulatory dostępne na internetach będą spójne z grą.

RESETU NIE BĘDZIE. BAZA Z UŻYTKOWNIKAMI ZOSTANIE ZMIGROWANA NA NOWY SILNIK.
MirkOgame - Dobry wieczór,
 
wstępnie na przyszły weekend tj. piątek/sobota (14/15 ...

źródło: comment_Rildquh8qyY2iTEczdcc0vj5ASRamD8E.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyDevil stanęło na wysokości zadania. Przy takiej ilości graczy i kilku cronach w tle nasze konto o dziwo dobrze działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrawiamy i polecamy firmę mydevil.net
  • Odpowiedz
Dzień dobry, Mireczki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dochodzi godzina 12:00, a więc czas rozstrzygnąć #rozdajo z naszego wpisu:
TUTAJ

W losowaniu udział
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, pomożecie troche z reklamą serwera?

Stworzyliśmy wykopowy serwer Ogame - MirkOgame!

Link do znaleziska na głównej: TUTAJ!

Na
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#swiatlowody #orange #ping #gry #gryonline

Chciałbym zapytać mirków, jakie macie pingi do serwerów w EU oraz USA?
Czy jest stabilny? Ogólnie za i przeciw.

Pytam, bo mam teraz vectrę 150 mbps i chciałem wziąć 300, ale powiedzieli, że nie mogę. To zamówiłem w orange, ale czytałem wcześniej, że kiepsko się sprawdza w grach online. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Mamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZOSTAŁO NIECAŁE PÓŁ GODZINY! MAMY NADZIEJĘ ŻE FREKWENCJA DOPISZĘ I SERWERY NIE WYTRZYMAJĄ

W dniu dzisiejszym o godzinie 20:00 wystartuje oficjalny wykopowy serwer - MirkOgame! - http://mirkogame.pl/

Pierwszy wpis dotyczący premiery serwera - LINK TUTAJ , w związku z czym wołam wszystkich plusujących zgodnie z prośbą.

Zapraszamy
MirkOgame - ZOSTAŁO NIECAŁE PÓŁ GODZINY! MAMY NADZIEJĘ ŻE FREKWENCJA DOPISZĘ I SERWER...

źródło: comment_O2Ux0kuiawsqHg1s7zj9ybadr27nXp1i.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niepanimaju: O 20:00 będzie serwer zresetowany całkowicie i włączony na nowo, aktualnie dostępny jest serwer testowy abyście mogli sprawdzić wstępnie co z czym się je ( ͡° ͜ʖ ͡°) Konto będzie trzeba założyć ponownie gdyż obecne będą usunięte.
  • Odpowiedz
  • 206
Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapewne wielu z was pamięta taką grę przeglądarkową Ogame - godziny spędzone na rozbudowie planet, kopalni, koloni, pilnowanie floty przed zezłomowaniem,wojny, sojusze, pierwsza Gwiazda Śmierci ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Jeżeli też macie w głowie nostalgię związaną ze wspomnieniami z tej świetnej
MirkOgame - Cześć Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zapewne wielu z was pamięta taką gr...

źródło: comment_70myMiLEfXcUSijEraZbXrPpj1FrKREi.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ze wszystkich #gryonline ta jakoś mi szczególnie w pamięć zapadła. Raz na jakiś czas lubię do niej wrócić, żeby one-shota zrobić. Nie był to może najlepszy #towerdefence ale miał coś jednak w sobie. Szkoda, że z sequelem poszli w dziwnym kierunku, ale mam nadzieję, że jakiś remake, wersja na androida, albo steama z edytorem kiedyś dropnie.
#gry
T.....p - Ze wszystkich #gryonline ta jakoś mi szczególnie w pamięć zapadła. Raz na j...

źródło: comment_XZvXKIPR06YDtzLduERoLok6JWcuhzJT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach