Wpis z mikrobloga

To ktoś w to jeszcze gra po tym jak administracja pyka sobie w jednym sojuszu i wiedzieli o wszystkich bugach (i dystrybuowali protipy szefom sojuszy bo cytuję wiadomość prywatną od admina: "dam ci 1 protipa z ATSRO bo cię szanuję, drugiego nie dam bo to by była przesada" screeny mam, ale nie będę wrzucał bo wiadomości nie były skierowane do mnie, a odbiorca sobie nie życzył) xDDD

Dziwne, że nikt jeszcze afery nie kręci, od początku problemy - zawyżony pobór energii przez ekstraktor, inne wielkości planet, boost do fuzyjnej - wszystko ok, problemy wieku dziecięcego wszystko do przełknięcia bo zabawa przednia, ale myślałem, że umawiamy się na uczciwą grę, a nie wykorzystywanie każdego zatajonego protipa przez administrację.

Pomysł na grę był genialny, ale wyszło jak zwykle.

PS. Oddam konto TOP 10, jakiejś porządnej osobie, która pogoni towarzystwo.
#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame
  • 38
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xGreatx: na 1 lvl możesz od razu kolonizować 9 planet, ale nikogo o tym nie poinformowano, sam skasowałem kolonię bo była wg mnie za mała a w tym czasie top1 miał już ich 5 przy nieco ponad 1k pkt
  • Odpowiedz
@szalony_ikar: Kto w ogóle wpadł na durny pomysł z 8 koloniami na 1 lvlu astro. Powodzenia w dogonieniu kogokolwiek jeśli jesteś w astro w plecy. 1 kolonię można przeboleć ale jak typ leci z 5 a ty zakładasz 1 to pograne. XD
  • Odpowiedz
Powiem tak, jestem teraz w top 20, mam 8 kolonii i to jest trochę chore. Jestem w sojuszu gdzie ludzie okupują topkę. Nie wiem czy oszukują, ale na discordzie prawie wszelkie info chyba jest dostępne. Ja się spytałem czy jest ograniczenie na ilość kolonii dla astro LVL 1 i usłyszałem że limit jest do 8 kolonii. Założyłem że wszyscy to wiedzą.
  • Odpowiedz