Wpis z mikrobloga

Czekam tak w ogóle na ujawnienie tego drugiego buga, ten pierwszy był ujawniony bo "nawet cię szanuję", była też mowa o drugim, na razie wszyscy siedzą cicho łącznie z adminami nt. tego drugiego buga. A pamiętajmy że ten drugi był określony jako "gruby", gdzie już ten pierwszy dawał niesamowitą przewagę tym którzy o nim wiedzieli.
#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justkilling: Drugi bug - ekspedycje
Zły był algorytm i dało się wyciągać bardzo duże ilości surowców z tego. Dodatkowo jak zebrałeś z ekspedycji antymaterię to dało się oszukać system i kupić admirałów, których nawet nie ma w grze.
  • Odpowiedz
@justkilling: Ale z tego co widzialem pierwszy 'bug' nie byl nawet oficjalnie uznany za bug, na discordzie w sekcji support nawet bylo o tym w przypietej wiadomosci...
  • Odpowiedz
@Tril: wiesz, tylko to nie miał być serwer discordowy tylko mikroblogowy, ja tutaj nie widziałem żadnej informacji o tym, za to w tooltipie bylo napisane co było. Z resztą gracze dzielili się tym nie swobodnie a w aurze tajemnicy więc jeśli nawet nikt tego nie zgłosil to dla mnie był to bug/exploit
  • Odpowiedz
@justkilling: No ja zobaczylem z kolei na discordzie "mirkogame" w przypietej wiadomosci info o tym i uznalem, "o spoko, czyli tak to ma dzialac i admini potwierdzaja" i zaczalem kolonizowac dalej (zdazylem 2 lvle astro wbic).
  • Odpowiedz
@Tril: absolutnie cała sytuacja to wina administracji, ale userzy którzy korzystali z tego jako pierwsi bez zgłoszenia bugu a jeszcze z dzieleniem się z np. klanem żeby wykorzystać te bugi również łamali regulamin i za to powinni zostać ukarani. Jeżeli na discordzie się potem pojawia informacja że to jest legalne to cała sytuacja spada na barki administracji za dzbanowate rozwiązanie.
  • Odpowiedz