Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ElGovanni: Powazne problemy powaznych ludzi xd
- 1
15 dziwnych faktów o GRYOnline.pl, o których nie mieliście pojęcia
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2066&fbclid=IwAR2cdtTOMaljt5ISu7pe-9PvJde4oWavu04B81UYdeZ8wzCzd85q70mdasA
#tvgry #gryonline
https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2066&fbclid=IwAR2cdtTOMaljt5ISu7pe-9PvJde4oWavu04B81UYdeZ8wzCzd85q70mdasA
#tvgry #gryonline
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SniffTheShark Kupa na głowie ? Parodia trudnych spraw
- 1
@lenovo99: Tak to jest to dzieki :D
konto usunięte via Android
- 0
W co można fajnie pograć w sieci ale w battle royale czy inne lolki i ceesy?
#gry #grypc #gryonline #siecikomputerowe
#gry #grypc #gryonline #siecikomputerowe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Gooma no faktycznie
Czy jakiś Mirek lub Mirabelka gra w MyCafe i chce dołączyć do miasteczka? #grymobilne #gryonline #gry
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Razzish prawdopodobnie tak będzie
5
Kiedy gracz NIE WIE, że gra na hardzie

Ten mądry z redakcji GRYonline.pl opowiada o grach, które nie informują gracza, że ma do czynienia z wyższym poziomem trudności.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
Kto ktoś w plemiona na 142 świecie? Nostalgia mnie wzięła (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mam koło siebie wolne miejsce, mogę zaprosić
#plemiona #gryonline #czystarasowoeuropa
Mam koło siebie wolne miejsce, mogę zaprosić
#plemiona #gryonline #czystarasowoeuropa
@RychuWiertara: Gry przeglądarkowe są dead, ostatnio grałem w plemiona, sami bociarze i skrypciarze, nie wygrasz z typem który ma dobrego bota i rozsyła pierdylion auto ataków, po 6 dniach ma już drugą wioskę i farmi 5000 wiosek dziennie...
#albiononline #gryonline #mmorpg #pcmasterrace
Witamy Serdecznie!
Witaj strudzony wędrowcze, usiądź, odwieś pelerynę, nalej sobie piwa i posłuchaj. Gildia Slavic Gennicode jest zgraną drużyną nastawioną na PVE oraz PVP w przedziale wiekowym 20+ (z pewnymi wyjątkami). Jesteśmy w stanie zaoferować ci wsparcie, cenne rady oraz wspólne zdobywanie doświadczenia na wszystkich płaszczyznach zawartych w grze. Gra jest rozrywką, więc staramy się z niej czerpać pełnymi garściami ograniczając
Witamy Serdecznie!
Witaj strudzony wędrowcze, usiądź, odwieś pelerynę, nalej sobie piwa i posłuchaj. Gildia Slavic Gennicode jest zgraną drużyną nastawioną na PVE oraz PVP w przedziale wiekowym 20+ (z pewnymi wyjątkami). Jesteśmy w stanie zaoferować ci wsparcie, cenne rady oraz wspólne zdobywanie doświadczenia na wszystkich płaszczyznach zawartych w grze. Gra jest rozrywką, więc staramy się z niej czerpać pełnymi garściami ograniczając
źródło: comment_okjil1JvqJQyMiSPSk2GJ7VpxPuPBn0v.jpg
Pobierz- 1
@Haraj: nie ja to pisałem aczkolwiek zgadzam się z tym iksde :P
@ugabugadojaskini siemka, właśnie ściągnąłem grę, nie ogarniam, ale jestem chętny bardzo
Dawno nas tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wdrożyliśmy kilka poprawek w grze. Już wkrótce będzie się więcej działo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
Wdrożyliśmy kilka poprawek w grze. Już wkrótce będzie się więcej działo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
@MirkOgame usuń konto
@MientkiPajonk: przekrętów właściwie z administracja nie było jako takich. Było niepotozumienie i trochę falstart. Ale jest spora ekipa, która nadal gra. Przetestowaliśmy wszystko co było mozliwe, poprawiane sa ostatnie błędy. Mirkogame Uni2 będzie jednym z najlepszych jak nie najlepiej przystosowanych do dobrej zabawy serwerów prywatnych ogame. Jeśli nie jesteś zainteresowany to po co obserwujesz tag?
@kucma19 jest nadal trochę graczy i ja jako jeden z nich wierze, ze projekt
@kucma19 jest nadal trochę graczy i ja jako jeden z nich wierze, ze projekt
- 0
Witam serdecznie!
Mam tu "wykopaną" grę przeglądarkową w której postarano się aby była w stylu starego ogame.
Gra przede wszystkim jest dla wszystkich chcących poczuć się jak dawniej na ogame.
Gra (universum) właśnie startuje - http://oldgame.eu - zapraszam gorąco:)
http://oldgame.eu/oldgame/scrin/bo.jpg
Mam tu "wykopaną" grę przeglądarkową w której postarano się aby była w stylu starego ogame.
Gra przede wszystkim jest dla wszystkich chcących poczuć się jak dawniej na ogame.
Gra (universum) właśnie startuje - http://oldgame.eu - zapraszam gorąco:)
http://oldgame.eu/oldgame/scrin/bo.jpg
źródło: comment_qGLRKznujdmLbCVOfhUuxnk0YhWYRJ9U.jpg
Pobierz@SiemkaKtoPeeL: quiz house
@SiemkaKtoPeeL: quizwanie
- 0
@miesnakrowa jestem na 5ghz i jestem na takim kanale,ze raczej niewiele osób go ma,bo patrzylem wifi analyzer..Chodzi głównie o to ,że nie mogę grać w haxballa,bo mam max ping 2000 np..
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ChadaSYNzbuka: to restartuj router, nie mniej tylko kabel!
- 1
Hej.
Znacie może jakieś darmowe gryonlinie tak na zabicie czasu np. coś w stylu "Neverwinter online".
Grę, w której mogę rozwijać swoją postać i cieszyć się rozgrywką, ale nie mającej w sobie zbyt wiele p2w.
#gryonline
Znacie może jakieś darmowe gryonlinie tak na zabicie czasu np. coś w stylu "Neverwinter online".
Grę, w której mogę rozwijać swoją postać i cieszyć się rozgrywką, ale nie mającej w sobie zbyt wiele p2w.
#gryonline
konto usunięte via Android
- 1
Tera: Online
@nxxxk na epic za darmo sieciowa dauntless walisz z ekipą Behemoty
























Pytanko: czy można gdzieś pograć w Rummikub online? Coś jak kurnik, że można zaprosić znajomych + modyfikować jakieś podstawowe zasady. Oficjalna apka ssie, bo wymaga pierwszego ułożenia za 30 punktów i jest ograniczony czas na turę ( ͡° ʖ̯ ͡°)