Czołem mirabelki i mirki. Kończę studia na kierunku grafika i multimedia. Piszę właśnie swój licencjat, który tyczy się kampanii społecznych.

Dajcie kilka plusów bo napisałem 10 stron i uważam, że wyczepałem temat...


#studbaza #grafika #kampaniespoleczne #licencjat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@staryalkus: ostatnio na discordzie pojawiło się identyczne pytanie. Gość który pracuje w Ubisofcie stwierdził, że nie ma jednego narzędzia którego używają w pracy. Wspomniał o 3ds Maxie, Mayi a nawet Blenderze.
Jeśli nauczysz się modelowania w Blenderze to zrobienie tego samego w innym programie to będzie kwestia godziny na ogarnięcie interfejsu + różnic w modyfikatorach. Więcej godzin da ci większe obycie i szybsza pracę.
  • Odpowiedz
https://www.yafud.pl/45872/ Miałam tele-poradę w sprawie nietypowej wysypki, która regularnie pojawia się i znika bez wyraźnego powodu. Jakoś trudno mi było przyjąć porady od pani dermatolog, która na tyle nie ogarniała wideo-rozmowy, że widziałam jak przegląda obrazki na Google #grafika i na tej podstawie wystawia swoją "fachową" diagnozę. #yafud #fail
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach