via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Heja, zastanawiam sie nad zakupem tabletu i nie wiem czy wacom w rozmiarze medium nie bedzie za maly pod 27 calowy ekran, pracuje ktos w takim set upie? Jakies wrazenia?
#grafika #grafikakomputerowa #tablet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Potrzebuję pomocy. Bardzo podoba mi się czcionka, którą chciałbym wykorzystać na zaproszeniu ślubnym. Problem polega na tym, że nie ma ona polskich znaków (,)

Co więcej nie mogę od dwóch tygodni znaleźć zamiennika z odpowiednio podobnym wykończeniem i pochyleniem, charakterystyczną elegancją ()

Większość fontów 'script' ma ten defekt, że każda litera wydaje się być
FiranMercury - Siema. Potrzebuję pomocy. Bardzo podoba mi się czcionka, którą chciałb...

źródło: comment_1616948914wNmykW7NL8jUntkfqS36oZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach