Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
- 9
- 8
- 5
- 25
@GARN: czuć klimat ze zdjęcia i muzykę Marka Morgana
Za F2 łap plusa.
- 5
- 9
- 11
- 1
- 2
@DBR9: @KariBu7: @elperson: @eternit_nie_wybacza: @Logytaze:
Dzięki za polecenia, sprawdziłem wszystkie darmowe i najłatwiej zrobić coś w canvie. Chyba wykupię premium, całość jest bardzo prosta a ja kompletnie się na tym nie znam więc to najlepsza opcja.
Dzięki za polecenia, sprawdziłem wszystkie darmowe i najłatwiej zrobić coś w canvie. Chyba wykupię premium, całość jest bardzo prosta a ja kompletnie się na tym nie znam więc to najlepsza opcja.
- 1
@awwwe122: do napierdzielania grafik do reklam to chyba tylko canva. Najlepsza jest wersja płatna, ale darmowa robi robotę. I to do tego stopnia, że miałem photoshopa i nie chcialo mi sie odpalać tylko canva myk myk i gotowe.
- 9
Kolor heksadecymalny na dziś:
#07b2f5 Vivid Cerulean Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
#07b2f5 Vivid Cerulean Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
źródło: comment_1616580215Wn3cVDG7xcI1a0JIr5rxJp.jpg
Pobierz- 1
@KevinMalone: faktycznie, całkiem podobny :)
- 16
- 17
- 12
- 8
- 11
Do tworzenia wizualizacji 3d (projekty wnętrz) w sketchupie z vray'em wystarczy mi sam mocny procesor? Ceny gpu to teraz jakiś kosmos. 7tys za rtx 3070...
#komputery #grafika #kartygraficzne
#komputery #grafika #kartygraficzne
@Emdowu: Wystarczy, gpu radzi sobie z tym szybciej ale podczas renderowania przy pomocy GPU często tekstury nie są renderwoane prawidłowo tak więc używam samego cpu.
Im mocniejszy CPU i im więcej rdzeni tym lepiej.
Im mocniejszy CPU i im więcej rdzeni tym lepiej.
@CichooByc: Sam używam na kilku kompach z Windowsem ale piszą że powninno działać:
https://forums.chaosgroup.com/forum/v-ray-for-sketchup-forums/v-ray-for-sketchup-general/1001327-v-ray-on-mac-and-render-node-on-windows-with-cuda
https://forums.chaosgroup.com/forum/v-ray-for-sketchup-forums/v-ray-for-sketchup-general/1001327-v-ray-on-mac-and-render-node-on-windows-with-cuda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 61












źródło: comment_1616607251Y4GpZdMfETDxWtDIZWRMuO.jpg
Pobierz