Szukam programu graficznego do robienia reklam na FB oraz banerów na stronę. Najlepiej jakby był darmowy lub za niewielką cenę. Możecie coś polecić?
#grafika #ecommerce
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@awwwe122: do napierdzielania grafik do reklam to chyba tylko canva. Najlepsza jest wersja płatna, ale darmowa robi robotę. I to do tego stopnia, że miałem photoshopa i nie chcialo mi sie odpalać tylko canva myk myk i gotowe.
  • Odpowiedz