@Kl00cha: Ten scenariusz to chyba z planety Sielanka, bo na naszej planecie wyglądałoby to tak:

"Rok 1880. Mieszkasz w miasteczku pic rel, masz 10 lat, wychowujesz się w rodzinie "rzemieślniczej". Tata ma warsztat, w którym zasuwasz jako pomocnik. Oprócz tego ogarniasz podstawy czytania, pisania i rachunków, bo chodzisz do lokalnej szkoły publicznej. Nauczyciel bije, ale ojciec w sumie też bije i dziecko może od każdego bezkarnie oberwać, więc nikt się tym
  • Odpowiedz
@loczyn: sorry nie doczytałem o VAT, ja jestem VATowcem (ale nie wiedziałem że to ma jakieś znaczenie). Ale tak, ja mam całe 59.12 wpisane i to obejmuje też te podklasy które wypisałeś, chociaż nie każdy grafik się zajmuje animacją, a te "efekty wizualne" to chyba też podchodzi pod takie filmowe.

łącznie mam, żeby być spokojny: 74.10.Z, 59.12.Z, 62.01.Z, 62.02.Z, 63.11.Z, 63.12.Z, 70.22.Z, 73.11.Z, 73.20.Z, 74.20
  • Odpowiedz
@loczyn: Jestem vatowcem i mam:

GŁÓWNA:
59.12.Z Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi
Wykonywana działalność gospodarcza (kody PKD)

i reszta 59.12.Z, 18.13.Z, 47.91.Z, 59.11.Z, 59.13.Z, 59.14.Z, 59.20.Z, 62.01.Z, 62.09.Z, 63.11.Z, 63.12.Z, 73.11.Z, 74.10.Z, 74.20.Z, 74.90.Z, 77.40.Z, 82.30.Z, 90.03.Z
  • Odpowiedz
Mireczki graficzne.

Realne jest 10k netto w Polsce (ale nie w Warszawie) nie zarzynając się po 12h dziennie?
Pomału zastanawiam się co robić dalej ze swoim życiem i nie wiem czy warto w ogóle inwestować czas w poszukiwanie pracy w Polsce.

Bo za granicą to wiadomo, że kaska i warunki spoko, ale chciałbym stacjonarnie pracować w Polsce. Także pytanie - na ile moje oczekiwania są realne?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarna_ksiazka: no i jeszcze jedna sprawa, jak chcesz zaczynać robić coś bo w tle widzisz tylko background 10k cebulionów to daj sobie z tym siana :) Same pieniądze to nie jest jedyna wystarczająca motywacja do osiągnięciu sukcesu w tej dziedzinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do #pcmasterace posiadam laptopa Acer Nitro 5 i7-9750H/16GB/512/Win10 GTX1660Ti IPS. Zacząłem grać na nim w #warzone plus podłączyłem do tego oddzielny monitor(ciezko się gra na 17 calach) i moje pytanie brzmi czy temperatura karty graficznej 78-80 stopni podczas grania to nie jest za dużo? Mam się martwić? Podkladka chłodząca pomoże coś, zbije chociaż trochę temperaturę?
#laptopy #windows #kartagraficzna #grafika
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach