Polecacie jakiś kurs #grafika #grafikakomputerowa od podstaw we Wrocławiu? Mam tam jakieś pojęcie na ten temat, jest ono jednak bardzo niepoukładane, więc chciałbym to sobie jakoś usystematyzować i może po kursie poszukać pracy w tej branży.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach