Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 6
- 0
- 17
Ktoś orientuje się w voucherach? Chciałbym voucher sobie zaprojektować ale nie bardzo wiem jak pod wydruk to dobrze ustawić? Ktoś coś?
#photoshop #pytanie #grafika #pytaniedoeksperta
#photoshop #pytanie #grafika #pytaniedoeksperta
źródło: comment_16227175667dFhXuPzG5GHAnlLbYtuHw.jpg
Pobierz@Koniec_przegrywania: Temat wyczerpany.
@Reinspired: 300DPI, CMYK, zapisuj w PDF najlepiej, dodaj spady - tu już wielkość zależy od drukarni.
@Friz_PL: Spróbuj ściągnąć GIMP 2
- 1
@SynestetycznyEstetyczny: podziałało i to jest bardzo proste :) Dzięki za radę łap plusika
- 0
- 17
- 12
Graficzne Mirki, help. Chcę kupić różowej tablet graficzny. Znajomy ma akurat jakiś na opchniecie, nazywa się Artisul 0610 pro. Działa to jako-tako, ale dwie rzeczy rujnują mi zdrowie, nie wiem na ile to kwestia tego modelu akurat, a na ile przypadłość tabletów.
1. Czułość wydaje się być randomowa. Załóżmy że rysuje prostokąt. Raz jest tak że tapniecie zaznacza wierzchołek, innym razem robię tap i mam już narysowane trzy prostokąty.
2. Obszar roboczy jest duży,
1. Czułość wydaje się być randomowa. Załóżmy że rysuje prostokąt. Raz jest tak że tapniecie zaznacza wierzchołek, innym razem robię tap i mam już narysowane trzy prostokąty.
2. Obszar roboczy jest duży,
- 2
Może to kwestia wprawy, nauczenia się jak mocno naciskać, żeby było w sam raz.
@Gorejacy_krzak_agrestu: Nawet kąt pod jakim trzymasz piórko ma znaczenie.
Bo w sumie tablet z rysikiem chyba powinien działać jak taka bardziej czuła myszka?
Myszka na wypasie. Tablet w przeciwieństwie do myszki odczytuje siłę nacisku. W Affinity w opcjach np. pędzla możesz ustawić czy tablet ma odczytywać tylko tor ruchu, czy również nacisk (Pressure).
@Gorejacy_krzak_agrestu: Wacom bamboo, huion obie firmy maja w fajnych cenach tablety i ja osobiście nigdy z nimi problemu nie miałam, polecam
- 9
- 10
#sztuka #art #grafika #ilustracja autor: Virgil Finlay, ilustracja do "The Tell-Tale Heart" Edgara Allana Poe (1952)
źródło: comment_1622662248k02PQ6dT6OVPWA6wx53L25.jpg
Pobierz- 19
@GARN: piękno
Czy znalezienie pracy zdalnej w branży grafiki komputerowej by osiągnąć taki mój cel najbliższy pułapu zarobków (2500eur netto/m), jest w ogóle możliwe, czy (statystycznie) - większość obywateli zachodu tyle nie zarabia i to gruszki na wierzbie i czcze marzenie? Z tego co widzę na internecie średnie zarobki oscylują gdzieś koło tego. Czy ktoś z was robi tyle (lub więcej), z etatu czy freelance'u i mógłby się wypowiedzieć? Wiadomo, doświadczenie doświadczeniu nie równe,
@interpenetrate: Możliwe, ale najbardziej jeżeli pójdziesz w UI/UX Design, tam najszybciej można wbić się w takie widełki przy porządnym portfolio i doświadczeniu. Jako zwykły Graphic Designer takie zarobki w polskich realiach rynkowych są cięższe do osiągniecia, chyba że na poziomie Senior/Art Director.
@Ursus-maritimus powiem więcej, sam fartem siedzę w inhouse dziale designu firmy IT i od lat obserwuje ogłoszenia KRAJOWE i chyba nigdy nie widziałem więcej niż 6k na rękę xD remote praca aktualnie to idealna droga do podwyższenia zarobków (nie mówię tu o sytuacji gdzie jesteś takim killerem że to firmy się ustawiają w kolejce, wtedy rzucasz kwoty i git...)
- 11
- 8
- 10
- 13












źródło: comment_1622747308Jm23MiIpSGuDMdwyT0S7uU.jpg
Pobierz