Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 1
odtwarza tło
@makarony: nic nie odtwarza bo ciężko odtworzyc cos czego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu używa machine learningu do znalezienia czegoś co sprawi, że fotografia po usunieciu obiektu będzie wyglądała w miare normalnie
@Ki3mon jest kolorowanie zdjęć, podmienianie nieba w 5 sekund, dodawanie emocji do twarzy, wszytko na nowych algorytmach deep learning od NVidia.
Chciałbym w przyszłości zajac się robieniem gier 2D lub animacji, bajek jeszcze nie wiem co jest bardziej opłacalne na przyszłość. Zastanawiam się nad nauką obsługi programów 3ds max lub unity (Photoshop mam bardzo dobrze opanowany). Co Wy byście wybrali, jak najlepiej się tym zająć żeby w perspektywie kilku najbliższych lat nie stracić czasu, a nauczyc się czegoś konkretnego z możliwością dobrego zarobku w przyszłości? Czy ewentualnie jakiś inny program? Z góry dzięki
@Yoshi3000: Do animacji używa się Mayi, nie 3ds maxa.
- 1
robieniem gier 2D lub animacji
@ladykagami: To są trochę dwie różne sprawy, z resztą tu o 2D, a później wchodzi info o sofcie 3D :D
Ogólnie Animator 3D - w Polsce zajebista fucha, ale wymaga sporo nauki.
Soft - Maya.
- 12
- 20
- 9
- 8
- 7
- 8
- 15
- 10
- 56
@GARN: zajebisty klimat!
Dzisiaj dzień drukarza - wszystkiego najlepszego poligraficzne mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#poligrafia #drukarnia trochę #grafika i #dtp
#poligrafia #drukarnia trochę #grafika i #dtp
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Czy znacie jakieś godne polecenia kanały na yt z obróbką zdjęć w gimpie? Nie żaden ps ani lr ani inne programy. Chodzi mi o poradniki z gimpa i tylko gimpa. Coś w miarę nowoczesnego a nie wieśniackie poradniki z 2005 roku, bo standardy obróbki się nieco zmieniły.
Chodzi o edycję zdjęć typu dodanie ciepła, magii, zdjęcia żylety, głównie zdjęcia ludzi ale i zdjęcia typu stockowego np. natury.
Takie nie tylko poradniki a
Chodzi o edycję zdjęć typu dodanie ciepła, magii, zdjęcia żylety, głównie zdjęcia ludzi ale i zdjęcia typu stockowego np. natury.
Takie nie tylko poradniki a
- 4
Coś w tym stylu, ale fajnie jakby było po polsku, bo angielski ze słownictwem "branżowym" mnie przerasta.
@bellazi: Im szybciej przestawisz się na angielski tym lepiej dla ciebie.
- 3
@bellazi:
Standardy obróbki w roku 2021 mówią, że używa się Photoshopa, a nie Gimpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Coś w miarę nowoczesnego a nie wieśniackie poradniki z 2005 roku, bo standardy obróbki się nieco zmieniły.
Standardy obróbki w roku 2021 mówią, że używa się Photoshopa, a nie Gimpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hejo. Szukam kogoś kto wykona mi bardzo proste logo, może jakiś student albo ktos kto zna temat i chce dorobić? #studia #grafika #grafikakomputerowa
- 1
Znacie jakieś dobre programy na PC do nakladania filtrów na zdjęcia?
Mysle ze szkoda czasu na manualne zabawy w Photoshopie
#grafika #grafikakomputerowa
Mysle ze szkoda czasu na manualne zabawy w Photoshopie
#grafika #grafikakomputerowa
- 0
@Markus8827: Lightroom? On ma automatyczne filtry?
Nie wiem czemu kiedys mi nie chcial dzialac na moim starym laptopie. Tzn. nie wyswietlaly sie w ogle zdjecia w obszarze roboczym czy cos w ten desen. Nie pamietma dokladnie
Nie wiem czemu kiedys mi nie chcial dzialac na moim starym laptopie. Tzn. nie wyswietlaly sie w ogle zdjecia w obszarze roboczym czy cos w ten desen. Nie pamietma dokladnie
- 0
@Markus8827: Dobra. Zainstalowalem lightrooma. Znasz jakieś dobre filtry albo presety?
- 10
Kolor heksadecymalny na dziś:
#0dd3b9 Robin Egg Blue Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
#0dd3b9 Robin Egg Blue Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
źródło: comment_1622786721xXKbrjuzEfD3xA2CTAt2Cl.jpg
PobierzKtoś mi wytłumaczy, czemu tak relatywnie mało jak na owe czasy jest ogólnie dostępnych materiałów 4K?
Podkreślam - relatywnie mało, biorąc pod uwagę to, że budżetowe telewizory 4K są już od wielu, wielu lat na rynku a smartfony nie nagrywają już 4K tylko 8K ...
Telewizja nawet pewnie nie nadaje jeszcze w FULL HD a teledyski mające miliardy wyświetleń na YT są wrzucane w jakości max 1080P ...
O co tu chodzi?
Podkreślam - relatywnie mało, biorąc pod uwagę to, że budżetowe telewizory 4K są już od wielu, wielu lat na rynku a smartfony nie nagrywają już 4K tylko 8K ...
Telewizja nawet pewnie nie nadaje jeszcze w FULL HD a teledyski mające miliardy wyświetleń na YT są wrzucane w jakości max 1080P ...
O co tu chodzi?
@LubieDlugoSpac mi np. w zupełności wystarczy 1080p.
@LubieDlugoSpac: Bo 4k ma ułamek ludzi na świecie


















źródło: comment_16228833287fwC3FAf1fcXcky2ss4J9l.jpg
Pobierz