odtwarza tło


@makarony: nic nie odtwarza bo ciężko odtworzyc cos czego nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu używa machine learningu do znalezienia czegoś co sprawi, że fotografia po usunieciu obiektu będzie wyglądała w miare normalnie
  • Odpowiedz
Chciałbym w przyszłości zajac się robieniem gier 2D lub animacji, bajek jeszcze nie wiem co jest bardziej opłacalne na przyszłość. Zastanawiam się nad nauką obsługi programów 3ds max lub unity (Photoshop mam bardzo dobrze opanowany). Co Wy byście wybrali, jak najlepiej się tym zająć żeby w perspektywie kilku najbliższych lat nie stracić czasu, a nauczyc się czegoś konkretnego z możliwością dobrego zarobku w przyszłości? Czy ewentualnie jakiś inny program? Z góry dzięki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robieniem gier 2D lub animacji


@ladykagami: To są trochę dwie różne sprawy, z resztą tu o 2D, a później wchodzi info o sofcie 3D :D

Ogólnie Animator 3D - w Polsce zajebista fucha, ale wymaga sporo nauki.

Soft - Maya.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy znacie jakieś godne polecenia kanały na yt z obróbką zdjęć w gimpie? Nie żaden ps ani lr ani inne programy. Chodzi mi o poradniki z gimpa i tylko gimpa. Coś w miarę nowoczesnego a nie wieśniackie poradniki z 2005 roku, bo standardy obróbki się nieco zmieniły.
Chodzi o edycję zdjęć typu dodanie ciepła, magii, zdjęcia żylety, głównie zdjęcia ludzi ale i zdjęcia typu stockowego np. natury.
Takie nie tylko poradniki a
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś w tym stylu, ale fajnie jakby było po polsku, bo angielski ze słownictwem "branżowym" mnie przerasta.


@bellazi: Im szybciej przestawisz się na angielski tym lepiej dla ciebie.
  • Odpowiedz
@bellazi:

Coś w miarę nowoczesnego a nie wieśniackie poradniki z 2005 roku, bo standardy obróbki się nieco zmieniły.

Standardy obróbki w roku 2021 mówią, że używa się Photoshopa, a nie Gimpa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Markus8827: Lightroom? On ma automatyczne filtry?
Nie wiem czemu kiedys mi nie chcial dzialac na moim starym laptopie. Tzn. nie wyswietlaly sie w ogle zdjecia w obszarze roboczym czy cos w ten desen. Nie pamietma dokladnie
  • Odpowiedz
Ktoś mi wytłumaczy, czemu tak relatywnie mało jak na owe czasy jest ogólnie dostępnych materiałów 4K?
Podkreślam - relatywnie mało, biorąc pod uwagę to, że budżetowe telewizory 4K są już od wielu, wielu lat na rynku a smartfony nie nagrywają już 4K tylko 8K ...
Telewizja nawet pewnie nie nadaje jeszcze w FULL HD a teledyski mające miliardy wyświetleń na YT są wrzucane w jakości max 1080P ...
O co tu chodzi?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach