Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: życie się kończy po okresie o----------a się aka edukacji
- 0
MikroblogowySeba: Trzeba próbować, UX wydaje się bardziej możliwą do realizacji ścieżką - a zawsze w ten motion możesz uderzyć jak już uzupełnisz luki w CV :)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
14
Gracze TRZYMAĆ SZEREG - pokażemy im jak się HODL-uje WYSYP RTX NVIDIA na...

Na Kwejk.pl znajdziesz największą dawkę humoru w internecie i pierwsze oznaki odwilży Cen Kart Graficznych ;) Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jak to mawiają nie ma głodu, który nie skończyłby się przesytem.
z- 7
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
@paczus13: XDDD
Drogie Mirasy!
Planuję otwarcie własnej #firma i z tej okazji poszukuję grafika/studio do stworzenia identyfikacji wizualnej, key visual itp.
Mała firma, dopiero będę startował, więc budżet na grafikę nie jest ogromny, bo jakieś 2,5k (jeśli to zbyt mało za takie usługi, to proszę o sprowadzenie na ziemię).
Jeśli znacie dobre studio, albo sami świadczycie takie usługi, to będę wdzięczny za pomoc i oferty :)
#grafika #reklama
Planuję otwarcie własnej #firma i z tej okazji poszukuję grafika/studio do stworzenia identyfikacji wizualnej, key visual itp.
Mała firma, dopiero będę startował, więc budżet na grafikę nie jest ogromny, bo jakieś 2,5k (jeśli to zbyt mało za takie usługi, to proszę o sprowadzenie na ziemię).
Jeśli znacie dobre studio, albo sami świadczycie takie usługi, to będę wdzięczny za pomoc i oferty :)
#grafika #reklama
@infinityink: logosy przygotowane przez @sorasill wiszą już na kamienicach w centrach dużych miast ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
Planuję otwarcie własnej #firma i z tej okazji poszukuję grafika/studio do stworzenia identyfikacji wizualnej, key visual itp.
@infinityink: Podpowiedź: to nie jest potrzebne to otwarcia własnej firmy. Skup się najpierw na zarobieniu z niej pieniędzy od pierwszego miesiąca, a nie na pogłębianiu inicjalnych wydatków. Spokojnie możesz ogarnąć to po miesiącu, trzech, a nawet roku. To nie jest niezbędne do zarabiania forsy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
- 5
- 4
- 12
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora
- 10
@GARN: A jak on te zboże pokosi po nocy ? Przecież nic nie będzie widział.
Hej, ktoś ma z was namiary na tutorial z wrzucenia na Wordpressa projektu Adobe XD ? Znalazłem taki 4.5 godzinny, a nie mam bardzo nic innego.
#grafika
#stronywww
#programowanie
#komputery
#grafika
#stronywww
#programowanie
#komputery
- 0
@Tamozaplotem: dzięki - sprawdzę jak mi to wyjdzie
@Tamozaplotem: @OscarGoldman: no nie do końca, oczywiście jest to przydatne żeby skopiować treści, jakieś kolory, fonty, niektóre właściwości, ale pozycjonowanie elementów trzeba samemu ogarnąć, tak samo takim konwerterom z xd do html bym nie ufał. Jak masz wszystko ładnie w html/css/js, to można podpiąć pod WP, jest do tego sporo tutoriali.
- 16
Kolor heksadecymalny na dziś:
#0f8ec0 Cyan Cornflower Blue Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
#0f8ec0 Cyan Cornflower Blue Hex Color - na stronie znajdziecie więcej informacji, alternatyw, a także przykłady zastosowania.
Tag do obserwacji/#000listowania - #hexnadzis
#grafika #webdesign #design #fotografia #projektowanie #html #css
źródło: comment_16221878939H3E3kPiZEt81k9Qarx20p.jpg
Pobierz- 2
@mk27x: ale zajeeeeebisty dzisiaj
konto usunięte via Android
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@wfyokyga: Klasyk
- 8
@GARN: technicznie cacy, tematycznie - kosz. Absurdalna scena.
- 10
#sztuka #art #grafika #malarstwo #surrealizm autor: Mariusz Lewandowski, "DRZEWO ŻYCIA" (2008) 120 x 100 cm
źródło: comment_1622130675eNJ4i8I2kNH8BJvf8efoKg.jpg
Pobierz- 8
- 31
Bezrobocie, duża inflacja, kryzysy w firmach po covid
A ja... Sobie składam wypowiedzenie XD
Ogólnie spoko firma i spoko hajsy jak na Podlasie ale ponad 3 lata klepać strony w jednej firmie to trochę za dużo i jeszcze człowiek się zasiedzi.
Zmiany napędzają życie ( ͡° ͜
A ja... Sobie składam wypowiedzenie XD
Ogólnie spoko firma i spoko hajsy jak na Podlasie ale ponad 3 lata klepać strony w jednej firmie to trochę za dużo i jeszcze człowiek się zasiedzi.
Zmiany napędzają życie ( ͡° ͜
- 4
@Damianowski: no i gitówa, powodzenia.
To będzie idealny moment na kolejny browar challenge

















https://dzienniklodzki.pl/zmarl-janusz-tryzno-dyrektor-muzeum-ksiazki-artystycznej-w-lodzi/ar/c13-15636852
Muzeum od lat jest miejscem unikatowej pracy z wykorzystaniem tradycyjnych metod drukarskich, posiada unikatowe maszyny i akcesoria w tym niektóre wciąż w użytkowaniu. Laureaci wielu nagród międzynarodowych jeśli chodzi o wydawnictwo.
Przykra sprawa, koniec epoki, niestety nie znam jeszcze daty pogrzebu, ale jeśli ktoś