Straszna wiadomość, zmarł dziś Janusz Paweł Tryzno - współtwórca Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi, mistrz drukarski, mentor, barwna postać, niezaznajomionych z tą postacią odsyłam do not biograficznych.
https://dzienniklodzki.pl/zmarl-janusz-tryzno-dyrektor-muzeum-ksiazki-artystycznej-w-lodzi/ar/c13-15636852

Muzeum od lat jest miejscem unikatowej pracy z wykorzystaniem tradycyjnych metod drukarskich, posiada unikatowe maszyny i akcesoria w tym niektóre wciąż w użytkowaniu. Laureaci wielu nagród międzynarodowych jeśli chodzi o wydawnictwo.
Przykra sprawa, koniec epoki, niestety nie znam jeszcze daty pogrzebu, ale jeśli ktoś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirasy!

Planuję otwarcie własnej #firma i z tej okazji poszukuję grafika/studio do stworzenia identyfikacji wizualnej, key visual itp.
Mała firma, dopiero będę startował, więc budżet na grafikę nie jest ogromny, bo jakieś 2,5k (jeśli to zbyt mało za takie usługi, to proszę o sprowadzenie na ziemię).
Jeśli znacie dobre studio, albo sami świadczycie takie usługi, to będę wdzięczny za pomoc i oferty :)

#grafika #reklama
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję otwarcie własnej #firma i z tej okazji poszukuję grafika/studio do stworzenia identyfikacji wizualnej, key visual itp.


@infinityink: Podpowiedź: to nie jest potrzebne to otwarcia własnej firmy. Skup się najpierw na zarobieniu z niej pieniędzy od pierwszego miesiąca, a nie na pogłębianiu inicjalnych wydatków. Spokojnie możesz ogarnąć to po miesiącu, trzech, a nawet roku. To nie jest niezbędne do zarabiania forsy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamozaplotem: @OscarGoldman: no nie do końca, oczywiście jest to przydatne żeby skopiować treści, jakieś kolory, fonty, niektóre właściwości, ale pozycjonowanie elementów trzeba samemu ogarnąć, tak samo takim konwerterom z xd do html bym nie ufał. Jak masz wszystko ładnie w html/css/js, to można podpiąć pod WP, jest do tego sporo tutoriali.
  • Odpowiedz
Bezrobocie, duża inflacja, kryzysy w firmach po covid
A ja... Sobie składam wypowiedzenie XD

Ogólnie spoko firma i spoko hajsy jak na Podlasie ale ponad 3 lata klepać strony w jednej firmie to trochę za dużo i jeszcze człowiek się zasiedzi.

Zmiany napędzają życie ( ͡° ͜
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach