Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 21
@Nawsplonej ciekawe :)
@Nawsplonej bardzo fajne! Tylko jakieś takie nieostre, jakby widziane bez okularów ;) ten bloom pod oczami chyba wzmacnia ten efekt jeszcze, ale podoba się :} skąd bierzesz inspiracje? Czy to wszystko z głowy?
- 1
- 10
- 11
- 1
@Sancho_Asnap: zajebiscie, oby tak dalej i nie zniechecaj sie przyjacielu B) jak dlugo sie renderowalo i na czym?
- 1
@Sancho_Asnap: A nie lepiej byłoby ponczki z pierwszej ronczki?
Mirki jest jakiś darmowy program podobny do sketchup? Licencja darmowa się skończyła a chętnie bym się pobawił bo mam na myśli mały projekt.
#pytaniedoeksperta #programowanie #autocad #sketchup #blender #grafika #projektowanie
#pytaniedoeksperta #programowanie #autocad #sketchup #blender #grafika #projektowanie
Jest jeszcze chyba darmowa ograniczona wersja online
https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free
https://www.sketchup.com/plans-and-pricing/sketchup-free
- 1
@koloalu: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_3D_modeling_software wybierz sobie. Masz Blendera, OpenSCAD, Wings3D czy FreeCAD.
- 16
Ktoś ma dobry link torrent photoshop 2019? Mocno potrzebuje...
#torrenty #photoshop #grafika #grafikakomputerowa
#torrenty #photoshop #grafika #grafikakomputerowa
- 1
To już nie ma normalnego PS tylko jakieś subskrypcje?
@ptt_: Tak i to za śmieszne pieniądze, a ludzie nadal wolą piracić
Hej ma pytanie, jestem amorka chce zrobić plakat. Mam drukark która drukuje w formacie a3. W jakim programie mogę przygotować plakat żeby to wyglądało ok. Paint.net albo photoscap będzie ok ? #grafika #drukowanie
@ChareimUu: Toon Boom Harmony albo lepiej kupić ds'a i robić takie animki

@AsymmetricGentleman: powstał pecetowy następca flipnotea, więc można już takie rzeczy bez DSa robić ( ͡º ͜ʖ͡º) https://calcium-chan.itch.io/clipnote
@ChareimUu: Sam za dużo z tego nie korzystałem, ale Photoshop jest teraz całkiem dobry do animowania zwłaszcza, że w tych nowszych wersjach chyba mocno poprawili i rozbudowali timeline
@ChareimUu: Sam za dużo z tego nie korzystałem, ale Photoshop jest teraz całkiem dobry do animowania zwłaszcza, że w tych nowszych wersjach chyba mocno poprawili i rozbudowali timeline
- 0
Jak powiększyć fragment jakiegoś obiektu w GIMPie? Mam konkretnie na myśli koła, np. z 17 cali na 19.
#gimp #komputery #grafika #grafikakomputerowa #rysunek
#gimp #komputery #grafika #grafikakomputerowa #rysunek
Mam dwa monitory 27cali iiyama ProLite XUB2792QSU-B1 27 WQHD IPS. Zastanawiam się czy nie zamienić takiego zestawu na jeden 32calowy 4k. Grafika cyfrowa i do druku, webdev, programowanie, sporadycznie gry. Może ktoś coś doradzić? PC to ryzen 9 5900x, 32GB ram 3800mhz, ssd samsung 980 pro nvme gen4 i niestety tylko gtx 1080ti ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytam poważnie. Śmieszkom dziękuje. #programowanie #programista15k #
- 60
- 285
Sorry za upolitycznienie, ale nie potrafię na to inaczej patrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marekseo: a to nie o to właśnie w tej grafice chodzi? Kaczyński patrzący ze wschodu?
Potrafi ktoś z was tworzyć multiplikacje i chciałby pomoc albo nakierować jak mam zrobić z owoca pejzaż ( ͡° ͜ʖ ͡°) #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d
Siema Mirki i Mirabelki, macie do polecenia jakiś dobrze zoptymalizowany laptop (cena/jakość) który najlepiej się nada do programów graficznych :3dsmax, lumion, Photoshop, vray, ogólnie do renderow, grafiki komputerowej i wizualizacji. Przedział cenowy : 3500 - 6000 zł
#vray #photoshop #grafika #grafikakomputerowa #render #laptopy #komputery #wizualizacja #3dsmax
#vray #photoshop #grafika #grafikakomputerowa #render #laptopy #komputery #wizualizacja #3dsmax
- 14
- 0
Potrzebuje programu darmowego lub jakiegoś trial (z możliwością wydruku do pdf) w którym będę mógł wykonać rzuty budynku wraz z wymiarowaniem, jakiś darmowy zamiennik #autocad. Wystarczą mi rzuty 2D, ale jak poleci ktoś coś fajnego i prostego mającego 3D to zawsze się gdzieś może przydać. #architektura #budownictwo #projektowanie #grafika #inzynieria
- 0
- 0
Da sie jakoś sztucznie powiększyć rozdzielczość zdjęcia?
Mam zdjecie skompresowane przez fb i chodzi o to zeby nie było pikselozy przy powiększeniu
#grafika #photoshop #fotografia
Mam zdjecie skompresowane przez fb i chodzi o to zeby nie było pikselozy przy powiększeniu
#grafika #photoshop #fotografia
- 1
@funeralmoon: w przyszłości może to być jednak możliwe. gugu juz pracuje nad takimi algorytmami: "Google pracuje nad niesamowitą technologią wyostrzania zdjęć"
Czytaj więcej na https://geekweek.interia.pl/news-google-pracuje-nad-niesamowita-technologia-wyostrzania-zdjec,nId,2349352#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome](https://geekweek.interia.pl/news-google-pracuje-nad-niesamowita-technologia-wyostrzania-zdjec,nId,2349352)
Czytaj więcej na https://geekweek.interia.pl/news-google-pracuje-nad-niesamowita-technologia-wyostrzania-zdjec,nId,2349352#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome](https://geekweek.interia.pl/news-google-pracuje-nad-niesamowita-technologia-wyostrzania-zdjec,nId,2349352)
@lastro: oczywiscie- w Photoshop weszła niedawno opcja Super Resolution ktora czterokrotnie zwieksza rozdzielczosc za pomocą AI






























źródło: comment_16340492268RyVA5Url1LXoq7WQcetIM.jpg
Pobierz