#gonciarz szkoda, ze zaden kanal nie przeanalizowal porzadnie Perseusza pod katem manipulacji, niescislosci i “dowodow” . Gdyby Gonciu odwiedzil kanal zero teraz, to moze Stano zadal by jakies konkretniejsze pytania, a tak to tej kupy juz nikt nie ruszy.
Po pierwszej fali tlumaczen uwierzylam G. bo jednak jakos tam odbil pileczke dziewczyn, ale wlasnie zastanawialo mnie, ze jak to mozliwe, ze az trzy sie na niego uwziely bez powodu. Dobrze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DirtyMartini: Ja ciągle czekam na ten mega mocny film o Anieli, po którym już wszyscy będą wyjaśnieni. Żebrał o kasę od patronów żeby kręcić filmy a od ponad miesiąca nie ma nic, nawet zapytaj beczkę. Wypłacił kasę z patronite i poszedł w tango wielki filozof
  • Odpowiedz
@DirtyMartini: niestety nikt tego nie ruszy. Każda krytyczna opinia spotyka się miesiącami z setkami stoies, postów, obśmiewania cech jak aparycja, nalotu wiernych fanów itd. patrz: Psycholożka, Naruciak, Prostracja i te całe zbiorowe przeprosiny w jednym momencie. W sumie tylko Weronika Truszczynska nie dołączyla do tego. Po podzieleniu się przez nią swoją opinią/doświadczeniem bycia w tym towarzystwie w dalszym ciągu na jej temat pojawiają się randomowe stories itd.
  • Odpowiedz
@suluf: ale rozumiem, że katarzyn:
- założyła nową firmę w usa
- żeby strona nie świeciła pustkami, bo firma jeszcze nowa, użyła na stronie doświadczenia z poprzednich projektów
- do portfolio firmy wrzuciła to co robili w tofu media, no bo skoro tofu media coś robiło, a ona "zarządzała" tofu media, to znaczy że to po części jej doświadczenie i można wpisać do CV
- z tego część rzeczy były robione przez pracowników
  • Odpowiedz
  • 18
@szachrai: Czyli uważasz że napieprzanie od 2 lat storek których nieraz dziennie jest mnóstwo jest normalne ? Już ci wyjaśniam on ma problem w głowie. Normalny dorosły facet załatwia to przez sąd. Ale idź bronić pronciarza który niczego się nie nauczył i dalej wali narko i ma znajomych pokroju ludzi z pandory gate.
  • Odpowiedz
#gonciarz W przekazie Gonciarza jest zgrzyt na zgrzycie: raz „Mecinski ukradła filmy Tofu”, za chwilę „ukradła moje filmy”. Kiedyś sam grał fair i mówił, że Tofu to wspólna robota i że zależy mu na uznaniu dla Mecinski. Taki dobroduszny. Dziś narracja: „to była moja firma”, a rola partnerki? „No wiecie…”. Jak wygodnie – sukcesy to „moja zasługa”, kłopoty to „spółka/wspólnik”. Do tego padło kiedyś stwierdzenie, że nie wiedział, co się
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 14
@greedy_critic: Z każdym z którym się nie zgadzasz mówisz to samo czyli, że czegoś nie widzieli albo, że nie czytali albo, że bredzą? Współczuje osobom w twoim otoczeniu. Toksyczne zachowanie i w sumie degradujące z marszu.

ad.1 Czyli ujęcia wykonano prywatnie jak twierdzi Gonciarz i przekazano spółce do wykorzystania w showreel. To nie przenosiło automatycznie praw majątkowych( w tej sprawie bez znaczenia), ale spółka uzyskała prawo użycia w uzgodnionym zakresie( pewnie
  • Odpowiedz
  • 12
"W tych „epopejach” historia jest prowadzona składnie i bez powtórzeń"
Czy ty napisałeś bez powtórzeń?
I ty śmiesz komuś pisać, że czegoś nie oglądał skoro cały Perseusz to ciągłe zapętlenia tych samych materiałów i powtarzanie ich w kółko ?

Ty masz 13 lat czy 30? Bo nie wiem z kim mam do czynienia i czy mogę być wyrozumiały?
  • Odpowiedz
  • 14
powoduje lekki rozdźwięk w jednostronnej narracji Gonciarza w której wszystko jest banalnie proste i jedyna prawda to ta jego objawiona.


@sedno_: przecież dalej jest, Męciński kontroluje każda kobietę która kiedykolwiek spotkała gonciarza więc naturalne jest że sąd w USA też kontroluje, Żydzi nie mają takiej kontroli nad światem jak Męciński
  • Odpowiedz
Mówisz o tym typie co mu kobieta chciała zniszczyć życie a później on chciał innemu typowi zniszczyć życie mówiąc o gwałcie gdzie to kobieta mu proponowała wspólną masturbacje i lizała loda dla jego?
  • Odpowiedz
Gonciarz chyba zauważył, że Kasia ma gdzieś te jego zaczepki bo mieszka sobie w stanach i teraz ma nowy cel zniszczyć ją wizerunkowo tam. Tylko problemem będzie moim zdaniem zainteresować tam kogoś jego osobą, zwłaszcza, że ona tam też nie jest żadnym influ.
#gonciarz
nilmerg - Gonciarz chyba zauważył, że Kasia ma gdzieś te jego zaczepki bo mieszka sob...

źródło: screen99

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz Ja tu czegoś nie rozumiem. Z jednej strony jest pokazana ta bitwa KM o zatrzymania lub przejęcie Tofu.
Z drugiej gonciarz dosypuje do biznesu setki tysięcy (czy to brak pensji, czy darowizny).
Z trzeciej firma na końcu przynosi straty.
O co tu chodzi? Bo to się nie spina.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz ja wreszcie złapał! Ten potwór usuwa komentarze że swoich zdjęć na insta! Kumacie? Czy to w ogóle jest legalne? Przecież parę tysięcy komentarzy o tym że jest złodziejem to musi być na 100% od klientów jej nowej firmy #gonciarz
suluf - Teraz ja wreszcie złapał! Ten potwór usuwa komentarze że swoich zdjęć na inst...

źródło: 1000060665

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gonciarz Cywilizowani ludzi takie spory firmowe rozwiązują w sądach. Gonciarz tą nagonkę na jego osobę podczas Pandora Gate połączył ze sprawami majątkowymi firmy które nie mają nic wspólnego. Dodatkowo ta inba z firmą i Mecinski już ma znamiona nękania w mojej opinii. Ale widzę, że Gonciarz uważa, że trzeba zachowywać się jak małpiszon wrzeszcząc dookoła o sprawach których nie potrafi udowodnić bo od tego jest sąd aby to zrobić. A
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Po prostu rozdzielam sprawy biznesowe od pomówień które wobec niego zastosowano podczas Pandora gate. Gonciarz łączy te dwie sprawy i histeryzuje. A w Perseuszu to poznaliśmy opinię Gonciarza a nie fakty ( mówię tutaj wyłącznie o sprawach biznesowych). Normalny cywilzowany człowiek gdy mu zależy i jest pewny swojej sprawy nie probuje tworzyć "epopei" video z tanimi sztuczkami montażowymi tylko krok po kroczku debunkuje. Więc albo Gonciarz dalej nie rozumie, że są kwestie
  • Odpowiedz
@sedno_: bo wrzuciła coś o streamera w chinach i o molestowaniu Tajek, a z okazji że Kasia to udostępniła to oczywiste jest że to spisek przeciwko niemu i kłamstwa na jego temat mimo że to chyba o Pasucie
  • Odpowiedz
#gonciarz ja swojego pierwszego 13 calowego macbooka pro kupiłem chyba w 2011 roku. Google mówi że pierwszy był w 2009 roku. To co Gonciarz wrzucił, to chyba info na temat 13 cali dla tych procesorów od Apple. Z faktury nie wynika, że to jakiś M1 itd który byłby wyprodukowany po 2020 roku.
Na dowód wrzuca jeszcze coś tam z Macbookiem Air, którego nie ma na fakturze.
Chłopak za bardzo nie
notBart - #gonciarz ja swojego pierwszego 13 calowego macbooka pro kupiłem chyba w 20...

źródło: temp_file1143932140494738581

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest w sumie śmieszne, bo wydawało mi się że w takich firmach to będzie spór o jakieś setki tysięcy dolarów. A nie o uzywane laptopy xD
  • Odpowiedz