#reklamakreatywna #gonciarz

Wiem, że większość mirków do Goncia ma mieszane uczucia, ale kuuuurwa. Tak powinno się robić reklamy, mógłby tylko kogoś innego do narracji ogarnąć. Wrzucam, bo uważam, że zasługuje na trochę fejmu wypoków.
crimsontides - #reklamakreatywna #gonciarz

Wiem, że większość mirków do Goncia ma ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mafef: A czy reklama musi być puszczona w telewizji? XDDD Ten filmik sam w sobie, tak, jak jest na youtubie, jest reklamą. Gonciarz udostępnia swoich widzów. Na tym to polega, witam w nowoczesnym marketingu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miej te sama jakość filmów jak przed żebractwem


@xDawidMx: No chyba nie xD W ogóle na wykopie taki wolny rynek i hurr dur lewaku. Ale jak ktoś wybije się ponad jakiś próg to hurr dur ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Byłem ponad tydzień temu na jednodniowym tripie w Górach Sowich, przyjemny spacer po górach.

Przy okazji skręciłem "vloga".
Mało gadania dużo widoków i timelapsów
Plan był taki by jak najbardziej skopiować styl od Caise Nestat czy Gonciarza (szczególnie od drugiego). Od miniaturki, intra po muzykę i tytuł.
Wyszło jak wyszło, można zobaczyć ( ͡° ͜
M4h00n - Byłem ponad tydzień temu na jednodniowym tripie w Górach Sowich, przyjemny s...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Namarin: jesli interesuje CIe bardziej poważny content to sprawdź mój kanał i wywiad z Dziadkeim Sybirakiem lub o jego pasji - rowerze. Wtedy zrozumiesz, że powyższy filmik to swego rodzaju próba iranizacji popularnych vlogów.
  • Odpowiedz
mów, że patronajt pomoże ci zrezygnować z filmików sponsorowanych

zgarniaj 30k na miesiąc

rób nadal filmiki sponsorowane

miej te sama jakość filmów jak przed żebractwem

gonciarzfejs.jpg

wykopki nadal się nad nim spuszczają
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach