Znajomy polajkował na fejsbuniu i mi się pokazało:
"Potrzebuję patronajta, żeby uniezależnić się od sponsorów" xD
#polskiyoutube #gonciarz #patronite #heheszki
"Potrzebuję patronajta, żeby uniezależnić się od sponsorów" xD
#polskiyoutube #gonciarz #patronite #heheszki





























Wiem, że większość mirków do Goncia ma mieszane uczucia, ale kuuuurwa. Tak powinno się robić reklamy, mógłby tylko kogoś innego do narracji ogarnąć. Wrzucam, bo uważam, że zasługuje na trochę fejmu wypoków.