Wpis z mikrobloga

@Przegrywens:xD ale mnie śmieszą tacy jak ty. Powiedz mi, co zmienił quaz od czasu Patronite'a? Dalej robi takiej samej (dobrej) jakości filmiki, tylko jest większa ilość. I dalej robi też sponsorowane. Gdyby nie Gonciarz to Patronite nie byłby tak popularny. A Gonciarz robi po prostu vlogi, które nigdy nie będą (bo nie mogą) być wielce merytoryczne. Ale wizualne to brzydkie nie są.
@molhubert: Pytałeś co quaz zmienił odkąd założył Patronite. To ci mówię, że rzucił pracę i ma teraz więcej czasu na Youtube. To by dziwnym trafem wyjaśniało także, dlaczego jest więcej filmików ostatnio ;)
@molhubert: cytat z celu 10000 PLN Patronajta

Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na budowaniu przyszłości swoich kanałów. Moim głównym KLIENTEM stanie się społeczność moich widzów, a nie firmy, z którymi współpracuję jako producent wideo.
@xDawidMx:
Osiągnięcie tego progu pozwoli mi komfortowo skupić się na budowaniu przyszłości swoich kanałów. Moim GŁÓWNYM klientem stanie się społeczność moich widzów, a nie firmy, z którymi współpracuję jako producent wideo.

@yetem: wiem, że czegoś takiego nie powiedziałeś, ale można to wywnioskować z twoich komentarzy (i nawet się z tym zgadzasz, jak napisałeś).
@molhubert: Zgadzam się z twoją pozycją, że głupim jest mówienie, iż youtuber z patronitem nie może tworzyć filmów sponsorowanych, czy chodzić do pracy. Bo kto mu zabroni, jak komuś przeszkadza, to niech nie płaci patronite'a.
@McSayerPL: Jak ktoś jest debilem, to i nie trzeba być cwanym by go oszukać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak w ogóle, to mi się wydaje, że Gonciarzowi chodziło o filmy dla firm, które robi na zlecenie jako Tofu Media, a nie filmy sponsorowane na Youtube.