Wpis z mikrobloga

Mirki, nie potrzebuje ktoś #gitara #gitaraelektryczna dla początkujących? Mam dokładnie taki zestaw: https://www.gear4music.pl/pl/Gitara-i-instrumenty-basowe/Harlem-X-gitara-elektryczna-and-15W-wzmacniacz-pakiet-Black/7KR W zasadzie niemal nowy, jakieś delikatne ślady użytkowania mogą być. Nawet folia ze wszystkiego nie pościągana. W zestawie brakuje jedynie imbusów do wymiany strun, jest za to kabel fabryczny i dodatkowo Red's music 3 metry prosto - kątowy, dźwignia tremolo też jest, struny nowe, wymaga nastrojenia bo długo nie była używana. Fabryczny pokrowiec, ulotka, 3 kostki, jakieś nie rozpakowane nawet struny, piecyk 15W w pakiecie. Wszystko działa, nic nie trzeszczy,1000 pln myślę, że to niezbyt wygórowana cena, tym bardziej że to w zasadzie nówka sztuka. Ktoś, coś? #muzyka #kiciochpyta
Voltaire - Mirki, nie potrzebuje ktoś #gitara #gitaraelektryczna dla początkujących? ...

źródło: comment_1663524872QSl0u0T5YU0SKVx1iK8twi.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@s---k: Mniej więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Harmonijkę też gdzieś mam na dnie szafy, i co z tego że markowa skoro umiem tylko "deszcze niespokojne" na niej zabrzdąkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz