Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

lomzing
- 93
konto usunięte via Android
- 24
@lomzing nie szukaj logiki u szaleńca mistyka

lajsta77
via iOS- 14
@lomzing: nie szukaj logiki u psychopaty, nie mogą się pozabijać nawzajem tylko mordować niewinnych?
Komentarz jednego z użytkowników portalu skijumping.pl pod ostatnim wywiadem z Kamilem Stochem.
"Czas na minutkę szczerości.
Wiecie dlaczego moje komentarze są tak zabawne ze wiekszosc ludzi tutaj ich nie ogarnia? Pomiijam ludzi uposledzonym umyslowo bo widac ze znaja tylko słowo "idiota", dla nich widze kariere w kontunuacji serialu dla dzieci i młodziezy "Dzień za dniem" (pozdro dla niekumatych).
Otoż
"Czas na minutkę szczerości.
Wiecie dlaczego moje komentarze są tak zabawne ze wiekszosc ludzi tutaj ich nie ogarnia? Pomiijam ludzi uposledzonym umyslowo bo widac ze znaja tylko słowo "idiota", dla nich widze kariere w kontunuacji serialu dla dzieci i młodziezy "Dzień za dniem" (pozdro dla niekumatych).
Otoż
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
@sklerwysyny_pl: Bóg pozostawił powodzie z szacunku do praw przyrody. No k.. w imieniu topielców szczerze dziękuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@menstruacyjnakaszanka jak można być wolnym wierząc w cokolwiek co jest religia ?
@menstruacyjnakaszanka: Kult śmierci i masochizmu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@sklerwysyny_pl najlepszy komentarz: XDDD
- 3
A teraz powiedzcie mi jedną rzecz mówicie że hamburgery są niezdrowe a co właściwie jest niezdrowego w tych hamburgerach mięso? sami przecież pieczecie to samo mięso w ten sam sposób jak robić spaghetti #fucklogic #jedzenie #mikrokoksy
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tak sobie rozkminiam i w sumie dlaczego nie da się zdawać egzaminu w WORD-zie bez kursu? Dlaczego trzeba koniecznie isc i placic za kurs? Przeciez jesli osoba bylaby w stanie zdac egzamin, ktory daje finalnie uprawnienia do kierowania konkretna kategoria pojadzow to potrafi kierowac i niepotrzebny jej do tego 60h czy tam ile nudnych wykladow i jazdy. Ale to bylby kwik wszystkich tych januszow co prowadza jakies szkolki typu "Szkola jazdy Fi
- 8
a jesli chodzi o praktyke to sa drogi niepubliczne, sa symulatory jazdy na kompa
@MichaelAngeloo: na drogach niepublicznych nie nauczysz się jak poruszać się na drogach publicznych.
Jedynka, sprzęgło, dwójka - to się ogarnia podczas pierwszej godziny kursu. Dalej jest radzenie sobie w ruchu
- 3
@MichaelAngeloo: kurs (praktyczny, w ruchu miejskim) jest niezbędny do nauki. To nie chodzi tylko o przepisy.
Bałbym się kogoś kto dopiero co odebrał prawo jazdy, bo jakimś cudem zdał egzamin a w ruchu miejskim nie przejeździł nawet chwili podczas nauki. Młodzi kierowcy i tak stwarzają zagrożenie, nie starajmy się by było większe.
Bałbym się kogoś kto dopiero co odebrał prawo jazdy, bo jakimś cudem zdał egzamin a w ruchu miejskim nie przejeździł nawet chwili podczas nauki. Młodzi kierowcy i tak stwarzają zagrożenie, nie starajmy się by było większe.
Siedze na komisariacie, czekam na przesłuchanie, a tu pod drzwiami parkuje jebitny wóz strażacki. Do poczekalni wchodzi dwóch strażaków w rynsztunku i mówią dyżurnemu ze przyjechali na przesłuchanie w sprawie kolizji z któregoś tam dnia xD serio nie mogli podjechać czymś mniejszym? #fucklogic
@Wybroczyna: Może akurat ta jednostka ma tylko takie jebitne wozy albo tylko taki byl wolny a przecież swoim prywatnym nie pojadą bo to zeznanlwanie to w ramach obowiązków służbowych ¯\_(ツ)_/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@skizo: szkoda że nie spada w górę heheheh
- 0
@to_jest_chyba_kurcze_zart: tu chodzi o łapanie doświadczenia Żyła to stary koń on lepiej skakać niż na początku już nie będzie.. Trzeba dawać szansę tym którzy POKAZUJĄ że mogą. Proste
Co to znowu za jakaś akcja na fejsbuku?
Wrzucaj foty, statusy i inne pierdy do mediów społecznościowych -> treść profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji -> fuck logic ¯\_(ツ)_/¯
#facebook #facebookcontent #heheszki #fucklogic
Wrzucaj foty, statusy i inne pierdy do mediów społecznościowych -> treść profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji -> fuck logic ¯\_(ツ)_/¯
Treść tego profilu składa się z prywatnych i poufnych informacji. Naruszenie prywatności może być karane przez prawo (ucc 1-308-1 1 308-103 i status Rzymu). UWAGA: Facebook jest teraz podmiotem publicznym.
#facebook #facebookcontent #heheszki #fucklogic
599
Kraków znów odracza przyjęcie uchwały krajobrazowej

Dlaczego radni odraczają przyjęcie uchwały krajobrazowej? Nie zgadniecie... "Upadłyby wszystkie lokalne firmy reklamowe" - mówi radny Grzegorz Stawowy No tak, niech zostanie syf...
z- 83
- #
- #
- #
- #
#muremzaowsiakiem #owsiak #fucklogic
Dziwne, że jeszcze nie widziałem ani jednej osoby spod tego tagu na żadnym z portali, która murem stanęłaby za Owsiakiem, szanując i wspierając jego decyzję o rezygnacji z funkcji szefa #wosp
Dziwne, że jeszcze nie widziałem ani jednej osoby spod tego tagu na żadnym z portali, która murem stanęłaby za Owsiakiem, szanując i wspierając jego decyzję o rezygnacji z funkcji szefa #wosp
Przeczytanych ~1300 książek i widać, że na marne. Pani ocenia źle książkę, bo nie może w statystykę (a może prostą matematykę).
Części z opisanych mitów sama ulegam, tym bardziej więc byłam książką zainteresowana. I tak było prawie do końca. Aż do mitu #44, w którym to na stronie 341 autorzy piszą "(..) zdecydowana większość seryjnych zabójców to biali mężczyźni", żeby kilkanaście stron dalej (dokładnie na stronie 359) napisać
źródło: comment_jK1snH15zlJgblQy2ugG5Pz7c0uPx1TI.jpg
Pobierz@boubobobobou Nie każdy umie w matematykę, trzeba było sprostować i może się czegoś poduczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@boboliwo: drugi może być "o ten przede mną wyprzedza TIRa siądę mu na dupie i mrugne światłami na pewno się teleportuje"
- 2
@BajerOp: trzeci o kierowcach wyjeżdżających z podporządkowanej spod sklepu "jedzie główną całkiem szybko... Za nim nikogo. Szybko wyskoczę, bo skręcam do domu za 50 metrów. Na pewno zdążę."
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Senior_Mordino: myślisz, że ktoś myślał o tym co jest tam napisane? Obydwoje kupili je w supermarkecie po £1.99 za 10 sztuk razem z kopertami. Nikt tego nawet nie czyta. Kupujesz hurtowo. Podpisujesz. Wkładasz do koperty i wsuwasz sąsiadom do drzwi i rozdajesz kolegom z pracy. Jesteś cool
@Senior_Mordino: p--------a polit poprawność. Nasze lokalne p.... też w mailu wysyłają Season greetings. Skoro nie uznają świąt bożego narodzenia no niech weźmie stanbdby w wigilię i w pierwsze święto pracuje normalnie!























