Dzikie #kitku chyba Żbik na szlaku w Karpaczu z przedwczoraj. Szedł zaraz za łanią jelenia z zdjęcia w komentarzu. A następnego dnia w Szklarskiej Porębie spotkałem stado Jeleni ( ʖ̯)

Tyle zwierząt na raz podczas doby nie widziałem, to był udany wypad.

A ja debil stwierdziłem, że nie będę w góry targał teleobiektywu, a potem musiałem sobie radzić z bliska standardowym szkłem 17-70mm.

#
Darknes17 - Dzikie #kitku chyba Żbik na szlaku w Karpaczu z przedwczoraj. Szedł zaraz...

źródło: _DSC3308

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 3
@coccolino_

@Famine: do muzyki nic nie mam, lubie niektore kawalki, ale no nie da sie ukryc, ze manson nie jesto do konca normalny xD


A to swoją drogą xD

Mnie za każdym razem rozwala jak randomowo rzucił się na gitarzystę tutaj
Famine - @coccolino_
@Famine: do muzyki nic nie mam, lubie niektore kawalki, ale no n...
  • Odpowiedz