Jaki skrypt forum jest w miarę sensowny na obecne czasy? Mając na względzie perspektywę żeby jeszcze pare lat podziałało
Robię migrację ze starego phpBB2, zastanawiam się nad najnowszą wersją phpBB3 ale rozważam też inne opcje, co myślicie o myBB? forum niekomercyjne więc raczej wolałbym nie inwestować w płatne skrypty typu ipb
#webmastering #forum #webdev #webdesign #www #php #informatyka
Robię migrację ze starego phpBB2, zastanawiam się nad najnowszą wersją phpBB3 ale rozważam też inne opcje, co myślicie o myBB? forum niekomercyjne więc raczej wolałbym nie inwestować w płatne skrypty typu ipb
#webmastering #forum #webdev #webdesign #www #php #informatyka


























Czy ktoś może podrzucić mi belki takie jak były na forach internetowych z numer GG z sieciami komórkowymi itp.
https://www.phpbb.com/customise/db/styles/ranks-15