Jaki skrypt forum jest w miarę sensowny na obecne czasy? Mając na względzie perspektywę żeby jeszcze pare lat podziałało

Robię migrację ze starego phpBB2, zastanawiam się nad najnowszą wersją phpBB3 ale rozważam też inne opcje, co myślicie o myBB? forum niekomercyjne więc raczej wolałbym nie inwestować w płatne skrypty typu ipb

#webmastering #forum #webdev #webdesign #www #php #informatyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arcaro: CS 1.6 jeszcze żyje? Ostatnio odpaliłem go jakieś 10 lat temu, ale pamiętam, że miałem kilka swoich serwerów, byłem wtedy lokalnym celebrytą. Przyjechałem na jakąś wioskę spotkać się ze znajomym (zapalonym graczem CS 1.6), to jak powiedział jakimś dzieciakom "to jest ***" (zamiast gwiazdek, mój nick z gry), to dzieciaki się na mnie rzuciły jakbym bym jakimś Lindą albo innym Karolakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy da się jakoś wymusić na Safari, żeby załadowało wszystkie obrazki na stronie naraz? Jak przeglądam forum, gdzie jest duża liczba zdjęć to domyślnie wczytuje tylko to, co widać na ekranie. I jak scrolluje sobię niżej, to dopiero zaczyna wczytywać kolejne obrazki. Efekt jest taki, że ekran "skacze", bo w momencie zeskrolowania mam miesjsce na obrazek i za sekundę zaczynają się pojawiać obrazki... Nie wiem czy w miarę logicznie to wytłumaczyłem xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zna ktoś jakieś #ruskie #rosyjskie #forum #komputery
związane z cheatami/botami/macro do gier? Potrzebuję pewnej rzeczy, a u rusków najtaniej, mam swojego ale nie umie mi tego zrobić. ktoś zna jakieś rosyjskie popularne fora z botami etc. ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sylwke3100 No jak? Jeśli wchodzisz w jakiś temat po raz pierwszy po zmianie forum to przenosi Cię na 1 stronę ale jak wchodzisz kolejny raz to przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta
  • Odpowiedz
@sylwke3100 No jak? Jeśli wchodzisz w jakiś temat po raz pierwszy po zmianie forum to przenosi Cię na 1 stronę ale jak wchodzisz kolejny raz to przenosi do pierwszego nieprzeczytanego posta


@czlapka: To działa wadliwie. W starej wersji nie było problemu czy wchodziłeś w wątek po jednym dniu czy tygodniu, miesiącu przenosiło cie do ostatniego przeczytanego.

Teraz wystarczy czasami jeden dwa dni i SSC gubi tę informacje (na tym
  • Odpowiedz
Witam czy jako konsument (osoba fizyczna) mogę odmówić sprzedaży firmie wylicytowanego przedmiotu?

Firma X wygrała moją aukcję, ja jednak w zasadach aukcji napisałem takową wzmiankę: "Aukcja Wyłącznie dla osób prywatnych nie wystawiam faktur vat nie zawieram dodatkowych umów dlatego dziękuję firmą i instytucją".

Pomimo tego zapisu aukcję wygrała firma, od razu przesłała swoją umowę której nie będę podpisywać (nie muszę), do tego poczytałem o tej firmie w internecie i stwarza niesamowite problemy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie jak się nazywały obrazki, które się wklejało do sygnatur na forum typu WAREZ User? Takie prostokąciki małe xD
#forum #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uwaga na forum make-cash o zarabianiu nie polecam same oszustwa i admini ich nie blokuja i admin harry nie powinien być na firum ludzie usunięcie forum make cash niech organy scigania sie tym zajma #zarabianie #forum #policja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hejter2019: jest 2020, przekręty tego typu znane są od czasów powstania internetu, a ludzie dalej się nabierają ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic dziwnego że Duda potrafi tyle głosów zebrać, jak społeczeństwo baranów
  • Odpowiedz
Moja ocena nowego portalu makigi - potencjalna alternatywa dla wykopu(?):

Makiginetwork

board.makigi.io jest anonimowym, opartym na tagach forum obrazkowym. Posiada aktualizowane na żywo wątki z komentarzami. Bez rejestracji i profilu.


- Nazwa do zmiany - powinna być znacznie prostsza, wpadająca w ucho
t.....o - Moja ocena nowego portalu makigi - potencjalna alternatywa dla wykopu(?):
...

źródło: comment_1594674554uNawnVqp1hlmC5Il0O50Sk.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, macie może sposób jak mogę odnaleźć w necie ziomeczka, z którym kilka lat temu grałem w pewną grę online. Rozpłynął się jak ryba w wodzie i słuch po nim zaginął.

Wiem, że miał na nazwisko "Smutek" Admnistracja forum tej gry nie da mi maila i jego IP, na jakie było zarejestrowane konto bo RODO. Czy znając jego nazwisko i mając link do profilu, mam jakiś punkt zaczepienia?

#zaginieni #
Roksanos - Cześć, macie może sposób jak mogę odnaleźć w necie ziomeczka, z którym kil...

źródło: comment_1592145162NEf5uG3fdVCzVlET5OR01a.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem XLR.
Co jakiś czas mój mikrofon "strzela" bo nie wiem jak to inaczej ująć i pomaga tylko odłączenie interfejsu od komputera.Słyszałem że może być problem z uziemieniem ale nie wiem co to dokładnie znaczy.Mój zestaw; MXL 770 + focusrite scarlett solo + kabel XLR Adam Hall.
#forum #mikrofon #elektroda #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheOneEyedKing: ja wole stare zajechane przez niemca, angola whatever bo chociaż warto w to pieniądze wrzucać ( ͡ ͜ʖ ͡)

To zwykle 4cyl sa bardziej zajechane bo kto by je szanował xD
  • Odpowiedz
Czy ktoś być może wie, jak się nazywało takie forum komputerowe, które powstało po reaktywacji upadłego forum ?Jedyne co pamiętam, to to, że miało domyślny czarny theme i było takie średnio czytelne, jeden wątek pod drugim w małym odstępie i bodajże był tam dział kupie/sprzedam.Było tak kilku "legendarnych" użytkowników.
To forum działało (działa?) na 100% w tamtym roku.

#komputery #forum #pcmasterrace dla zasięgu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Martencja-atencja: Właśnie podchodzi mozna mieć mały szyld informacyjny a ponieważ najemców wielu każdy chce mieć informację dla kienta. Moim zdaniem jest ok zamiast wielkich banerow małe szyldy informacyjne.Juz nie przesadzajmy ,że zaraz nawet mały szyld na warzywniaku będzie zakazany bo ustawa.
  • Odpowiedz
@Martencja-atencja: każdy jest na czarnym tle, małe, nie zasłaniają pół budynku, nie wykonane z gównianego materiału - jest ok. To że cały budynek to dramat i kupa gówna na środku Gdańska to niestety inna sprawa..
  • Odpowiedz