Mireczki moje drogie na jakim sensitivity gracie i jakie DPI w myszce? Ciekawi mnie to zawsze + możecie swoje kda podawać, ja gram 500 DPI w myszce, 0.04 sens w grze
#fortnite
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogląda ktoś ninje? Gra na turnieju a Janusze z USA ciągle zawracają mu dupe żeby pozdrawiał ich dzieci XD

#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iMarek22: no a co to za nauka jak bedzie tylko ginac caly czas? nie mowie ze ma tak robic caly czas, tylko na poczatku i nic nie pisalem o unikaniu budowania bo przeciez na budowaniu sie ten caly fortnite opiera, ale przeciez swiezynka nie wybuduje nagle fortu naokolo siebie jak ktos zacznie strzelac tylko najzwyczajniej w swiecie zginie ;)
  • Odpowiedz
Kuuurła, no z tydzień nie grałem i znowu jakieś p------e kucanie podczas strzelania, echh. Jaka jest teraz meta w MÓWMENCIE??
#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach