Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
@murzynekkk: Cs stracił głównie przez devów. Wywalone na wszystko i tak się skończyło.
@murzynekkk z perspektywy niedzielnego gracza odejście dzieciaków z Cs go do fortnite to najlepsze co ta grę mogło spotkać.
#fortnite o co chodzi z tym kopiowaniem itemow w ratowaniu? Kupiłem dzisiaj od jakiegos bambika kilka stakow mroku za śmieszna cene. Mogą mi banicję w-----c jak pochodzi on z jakichś bugow?
@krystian-stepaniak: tak
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak to jest z tymi karnetami bojowymi. Jako taki świeży bot da sie dobic tier 100 grając na luzie zaczynając np od dzisiaj ?
#fortnite
#fortnite
@Norskee sezon trwa jeszcze jakieś 40 dni, więc masz 20 tierow. Za zadania dostajesz 7 tierow z ukrytych gwiazdek i 50 za zadania, czyli razem 77. Plus jeszcze te które masz. Reszta z lvla, a jeśli masz np 4 tier to ciężko
@Norskee: nie czekaj na następny sezon, jak masz brać to bierz. nawet jak bys nie wbił tej setki to te 900 dolcow ci sie zwróci
- 1
#fortnite "Napotkaliśmy przeszkode
please restart your client"
ktoś ma pomysł o co chodzi? od 2 dni tak mam przy próbie gry( ͡° ͜ʖ ͡°)
please restart your client"
ktoś ma pomysł o co chodzi? od 2 dni tak mam przy próbie gry( ͡° ͜ʖ ͡°)
chłopaki pomocy, od dzisiaj komputer mi zwariował, wszystko mi tnie tak jak nie powinno, grajac w #fortnite jak zawsze mialem tylko lekkie scinki w pierwszej grze to teraz jeb 2fpsy na starcie a potem jak juz spadne to z 20 maks xD. Co ciekawe jak zawsze mi lapek brał 100% procka i karty, to teraz procek podczas grania 30%, karta 50% zużycia, tak jakby cały komputer sie przestawił na jakiś
@mateuszh443 HP? Jest u nich taka aplikacja CoolSense - ustawić na off.
- 0
@Bielecki: Lenovo
- 1
- 1
kuerwa - zapisalem sie na wersje mobilna (mam oneplus 5t), dostalem linka do pobrania aplikacji, pobralem ja, ale launcher pisze, ze na moj tel jest niedostepna. serio musze poczekac te pare dni bo teraz tylko samsungi? :>
#fortnite
#fortnite
@soSNax: stw xD na telefony, jak telfon jiz nie daje rady jak 5 typa sie strzela
- 1
@JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje chociaż by obsługę stw dali, żeby logowanie zaliczalo, skille odbierało i wypuszczalo ekspedycje :d
- 3
@vomar: Nie masz na co liczyć, potrzebny jest kod z maila potwierdzający zakup, działa tylko raz.
PS. Jak kupisz i zwrócisz telefon ale wykorzystasz ten kod to chcą od Ciebie zwrotu 150$ i tak xD
PS. Jak kupisz i zwrócisz telefon ale wykorzystasz ten kod to chcą od Ciebie zwrotu 150$ i tak xD
- 1
@vomar: a z resztą, nie będę się bawił we wróżkę. Zobaczymy o co chodzi jak Note już do sklepu trafi.
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@watysz: No niestety, by odebrać skina trzeba się zalogować na dane konto do gry, jeśli sprzedawca dostanie same pozytywy za to co sprzedał to również mu podam login i hasło.
Przecież są jednorazówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://accounts.epicgames.com/account/oneTimePassword
Przecież są jednorazówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://accounts.epicgames.com/account/oneTimePassword
- 1
- 0
Ok, znalazłem info na necie, że nie wystarczy zagrać, trzeba mieć kod dostępny tylko po kupieniu Note 9. Więc lipa.
@throaway: Będziesz musiał się trochę w konfigurację pobawić żeby emulator był widoczny jako S9 note. Chyba, że faktycznie jakieś zabezpieczenia via IMEI będą
Mirasy od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do #fortnite
Aktualnie używam oragne i wczoraj wieczorem nie mogłem się zalogować ani do fortnite ani do razer synapse, nie działało mi też allegro i kilka zagranicznych stron. Co jest grane ? Kumpel który też ma orange również nie mógł się zalogować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fortnite
#pytanie
#internet
Aktualnie używam oragne i wczoraj wieczorem nie mogłem się zalogować ani do fortnite ani do razer synapse, nie działało mi też allegro i kilka zagranicznych stron. Co jest grane ? Kumpel który też ma orange również nie mógł się zalogować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#fortnite
#pytanie
#internet
źródło: comment_4fTDpYpPrpXDasi7fw83cf76It4WvZ0u.jpg
Pobierz@Zygfryt_Janik: Problemy od orange, fortnite mi już działa ale kilka stron dalej nie wchodzi
ktoś do carrowania poszukiwany
#fortnite
#fortnite
gra ktoś ze mną #fortnite ? :D
@dziekuje: https://clips.twitch.tv/GlamorousThankfulRamenDoubleRainbow poskładane bambry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 0
@patkaaa123 spoko
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DzikiChleb: matka cie w-----e z domu gównioku to bedziesz minety starym chłopom robił żeby na fortnite mieć k-------u
- 1
@DzikiChleb: mieszkasz na śląsku?
- 1
- 0
@TheFlashes:
@Termak:
@XD_is_life:
Zapomniałem odpisać, że konto Google w końcu zaczęło działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Termak:
@XD_is_life:
Zapomniałem odpisać, że konto Google w końcu zaczęło działać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kup sobie nową #ps4 pro w #mediamarkt w #katowice
Odkryj ze zdziwieniem (w sumie...) że wybebeszona z papierów i kodów do #fortnite
Profit?
#januszebiznesu
Odkryj ze zdziwieniem (w sumie...) że wybebeszona z papierów i kodów do #fortnite
Profit?
#januszebiznesu
źródło: comment_XXRPTgJs2S77Qqcmw5eaOq8vPqpoMSei.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@heterodewiant44 zostaw siostre



























Nie wiem w sumie, czy to problem ale zapytam jak to u Was wygląda. Gtx 1060, i5 8400 8 gb ramu + monitor 144 hz. Klatki w fortnite zablokowane na 144. I teraz - przy ustawieniu full hd, tekstury wysokie I odległość widzenia epik mam tak jakby białe krawędzie tekstur, nie wygladzone. Dodatkowo jak lecę to np późno mi się renderuja tekstury. Jak włączę sobie antyaliasing
Jak można to sprawdzić ?