#fortnite #pcmasterrace
Nie wiem w sumie, czy to problem ale zapytam jak to u Was wygląda. Gtx 1060, i5 8400 8 gb ramu + monitor 144 hz. Klatki w fortnite zablokowane na 144. I teraz - przy ustawieniu full hd, tekstury wysokie I odległość widzenia epik mam tak jakby białe krawędzie tekstur, nie wygladzone. Dodatkowo jak lecę to np późno mi się renderuja tekstury. Jak włączę sobie antyaliasing
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest z tymi karnetami bojowymi. Jako taki świeży bot da sie dobic tier 100 grając na luzie zaczynając np od dzisiaj ?
#fortnite
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Norskee sezon trwa jeszcze jakieś 40 dni, więc masz 20 tierow. Za zadania dostajesz 7 tierow z ukrytych gwiazdek i 50 za zadania, czyli razem 77. Plus jeszcze te które masz. Reszta z lvla, a jeśli masz np 4 tier to ciężko
  • Odpowiedz
#fortnite "Napotkaliśmy przeszkode
please restart your client"
ktoś ma pomysł o co chodzi? od 2 dni tak mam przy próbie gry( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chłopaki pomocy, od dzisiaj komputer mi zwariował, wszystko mi tnie tak jak nie powinno, grajac w #fortnite jak zawsze mialem tylko lekkie scinki w pierwszej grze to teraz jeb 2fpsy na starcie a potem jak juz spadne to z 20 maks xD. Co ciekawe jak zawsze mi lapek brał 100% procka i karty, to teraz procek podczas grania 30%, karta 50% zużycia, tak jakby cały komputer sie przestawił na jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuerwa - zapisalem sie na wersje mobilna (mam oneplus 5t), dostalem linka do pobrania aplikacji, pobralem ja, ale launcher pisze, ze na moj tel jest niedostepna. serio musze poczekac te pare dni bo teraz tylko samsungi? :>
#fortnite
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupię zalogowanie się do Fortnite na moje konto z telefonu Samsung Galaxy Note 9 lub tabletu Galaxy Tab S4.
Cena do dogadania na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie mógłbym kupić i zwrócić telefon albo odpalić w sklepie ale po co się bawić, tak to jakiś Mireczek zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samsung #android #fortnite
v.....r - Kupię zalogowanie się do Fortnite na moje konto z telefonu Samsung Galaxy N...

źródło: comment_ZDl7FqS0SBF50qAgLmafErNMeeGv24TH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vomar: Nie masz na co liczyć, potrzebny jest kod z maila potwierdzający zakup, działa tylko raz.
PS. Jak kupisz i zwrócisz telefon ale wykorzystasz ten kod to chcą od Ciebie zwrotu 150$ i tak xD
  • Odpowiedz
Mirasy od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do #fortnite
Aktualnie używam oragne i wczoraj wieczorem nie mogłem się zalogować ani do fortnite ani do razer synapse, nie działało mi też allegro i kilka zagranicznych stron. Co jest grane ? Kumpel który też ma orange również nie mógł się zalogować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#fortnite
#pytanie
#internet
Zygfryt_Janik - Mirasy od wczoraj mam problem z zalogowaniem się do #fortnite 
Aktua...

źródło: comment_4fTDpYpPrpXDasi7fw83cf76It4WvZ0u.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach