Wyszła Beta Fortnite na Androida: www.fortnite.com/android

Ktoś już sprawdzał, na moim S8 nie mogę się zalogować, pokazuje się tylko przycisk do rejestracji jako chętny do poinformowania gdy już będzie można. A wszędzie trąbią że na samsungach Galaxy (oficjalna strona także) już można ciorać.

Zdjęcie to ekran z telefonu po pełnym zainstalowaniu gry i zalogowaniu się na konto.

#
SirSajko - Wyszła Beta Fortnite na Androida: www.fortnite.com/android

Ktoś już spr...

źródło: comment_Ddn8WQ3oerAFnBeHc4eJTLTIKVJHebPf.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KanapkaPL: Tylko czekać na to jak zrobią jakieś launchery podrabiające imei i model "telefonu" na ten Galaxy Note 9, ba miałem takiego launchera w którym google widziało go jako galaxy s8, a z tymi rzadkimi skinami to ciężko, bo jak gra będzie zdychać to musisz się pozbyć wszytskiego naraz nie jak w csgo. No i nie powiem robi wrażenie ten skin, ale za takie pieniądze...
  • Odpowiedz
W SaveTheWorld mam limit budowania w burzowej tarczy, a nie mam zabudowanego jeszcze jednego Amplifikatora. A najlepsze jest to, że na poprzedniej sesji mogłem budować do woli nawet gdy limit się skończył, a teraz nawet jak rozwalam istniejące ściany, to i tak nie mogę wybudować nowej na jej miejsce. O co chodzi? xD

#fortnite #fortnitesavetheworld
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem z dźwiękiem w fortnite, otóż muzyka w grze i dzwiek w innych grach jest ok, problem jest ze strzałami i chodzeniem, bo słyszę tylko na jednej słuchawce. Słuchawki podłączone przez pada PS4 do PC.
#fortnite
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Artok: no zbieram sie do kupna ssd pod system od dluzszego czasu. Ale o to chodzi ze ma problem tylko z fortnitem, aktualki wota, lola czy jakichs stemowych gierek robi bezproblemowo. Hemoglobina dziwna sytuacja xd
  • Odpowiedz
Czy te challenge za zagranie iluś tam misji po osiągnieciu jakiegos poziomu tego challengu poprostu sie przestaja pokazywac? Bo wczoraj zrobilem ze mialem zrobic 12 czy tam 11 i juz nie dostalem kolejnego
#fortnite
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach