Orange leci sobie w uja, nie działa połowa stron. Nie pogracie sobie ani w #fortnite , ani #rainbowsix , zakupów w #aliexpress też nie zrobicie. sporo jeszcze innych stron leży i kwiczy jak www.noip.com ( ಠ_ಠ)
Ta firma to jakiś nieśmieszny żart.
#orange #orangecwel
Ta firma to jakiś nieśmieszny żart.
#orange #orangecwel























Ktoś już sprawdzał, na moim S8 nie mogę się zalogować, pokazuje się tylko przycisk do rejestracji jako chętny do poinformowania gdy już będzie można. A wszędzie trąbią że na samsungach Galaxy (oficjalna strona także) już można ciorać.
Zdjęcie to ekran z telefonu po pełnym zainstalowaniu gry i zalogowaniu się na konto.
#
źródło: comment_Ddn8WQ3oerAFnBeHc4eJTLTIKVJHebPf.jpg
Pobierz