znerfili pułapki? Czy dopiero teraz ogarnąłem, że kolce są krótsze i możesz przeżyć jak siedzisz w 1na1 z pułapką w środku.

#fortnite
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

da się jakoś zresetować bindy z poziomu gry? jak klikam resetuj, to wszystko mi resetuje oprocz klawiszy :| #fortnite
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pogra ktoś składy? Nie mam z kim grać :s skilla nie wymagany plus może być toksycznie

Login OdynLive (razem)
#fortnite
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@abce:

...decyzję podjęto z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest chęć utrzymania bezpośredniej relacji z graczami - tak samo, jak w przypadku wersji PC, którą pobierzemy dzięki programowi Epic Games Launcher, a nie na Steamie. Drugi powód to niechęć do płacenia Google 30 proc. przychodów, co jest konieczne przy udostępnieniu gry w sklepie Play. Sweeny twierdzi bowiem, że to za wysoka stawka jak na platformę mobilną.


( ͡° ͜
  • Odpowiedz
xD wbijam do fortnita po 10 dniach patrzę i mam kupiony skin Arktyczna zabójczyni?? sam go napewno nie kupowałem. da radę go jakoś zwrócić?
#fortnite
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zrodzony_w_przegrywie: Nie musisz trzymać e. Wystarczy nacisnąć. Nie musisz wyczuwać momentu kiedy otworzy sie skrzynka żeby znów wciskać e żeby podnieść itemki tylko już w trakcie otwierania możesz spamować e. Użyteczne przy początkowym lądowaniu jak bijesz się z kimś o loot.
  • Odpowiedz