• 0
1.Zauwazylem ze bohaterowie maja podział, narazie słyszałem o ninja i żołnierz, czym one sie różnią?
2.O co chodzi z tymi ocalencami na przykład? wiem ze dodają jakieś bonusy i tak dalej ale nawet nie wiem jaki bonus jest ważny.
3. W drzewku rozwoju inwestować w jakaś konkretna rzecz? czy z czasem wszystko będę miał rozwinięte?
4.Oplaca sie lvlowac fioletowe/niebieskie rzeczy, postacie? czy czekać aż zdobędę złote i zbierać exp?
5.Czy zawartość sklepu
  • Odpowiedz
@danio_96 ninja smoczy zar ogarnij na legende koniecznie. Najlepszy ninja w grze.
Co do broni. Scar i zyleta sa spoko jak grasz żołnierzem. Dla ninjy beda raczej jako wsparcie. Poluj na miecz vindertechu (dropi z urodzinowej lamy) i laserowe ostrze albo ostrze burzy. Pistolet z tlumikiem tez jest spoko ale to chyba z poprzedniego eventu (z urodzinowej powinien leciec). No i rpg koniecznie. Na ciezszych bossow.
  • Odpowiedz
Pompa team ma nowych właścicieli, nowego sponsora czy jak? Jeszcze niedawno isamu gadał ze nie stać go na nową dywizje cs go a tu nagle dywizja z cs go i pubg dodatkowo drużyna lola i dwóch zawodników w quake oraz otwarta rekrutacja do dywizji fortnite. Ponad to tokar został analitykiem dywizji csgo oraz ma byc ogłoszony trener dla dywizji csgo. Śmierdzi mi to troche przejęciem całej organizacji.
#esport #csgo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korea: zbuduja scianke i sie w niej zakamufluja, moze ktos tym 1-szym, celnym strzalem ich nie trafi, bo pozniej juz tylko rng shoty leca \( ͡° ͜ʖ ͡° )*:pubg to jakosc gry, wyzwanie, element logicznego rozwiazania problemu i wyjscie z opersji, po prostu klasa sama w sobie Kappa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś typ mnie dodał i napisał na priv, że z-----e mi rodzine i zgwałci zwłoki mojej matki bo wygrałem gre gdzie on zajął 2 miejsce xD ale chodzi o to, że na starcie gry gdzie ja nie miałem żadnej broni on mnie gonił przez jakieś 2 minuty i mnie nie zabił a potem ja wygrałem gre ehh te maciusie dzieciaczki oczywiście reporcik poleciał
#fortnite
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zamore też miałem tak, że jakiś pajac mnie gonił a ja bez broni byłem i ucieklem. Tylko u mnie skończyło się tak, że zdechłem chyba 20-30 ))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)/¯))¯_(ツ)
  • Odpowiedz
  • 2
Da się jakoś taniej kupić ratowanie świata? Te 70 zł to jednak dużo jesli nigdy tego nie spróbowałem, w ciemno nie chce kupować za tyle. W BR mam 1200 bucksow, nie da się tym jakoś? #fortnite
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach