@gumpa_bobi: Odejście na drugi krąg, sam tak często robię na parkingu jak niema wolnego miejsca, czasem po trzecim odejściu coś się zwalnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: Leciałem tym lotem ;) opóźniony o ok 2h, w środku myśleliśmy że po prostu miejsca na lotnisku nie ma. Warszawę ładnie było widać swój blok zobaczyłem z dość bliska - większość pod chmurami już lecieliśmy :)
  • Odpowiedz
Mirki z #flightradar24 mam prośbę. Możecie mi sprawdzić czy lądowały o 10:50 jakieś samoloty w Ułan Bator? Siedzę teraz w #pekin i mój samolot CA901 jest opóźniony wg. informacji o 12h od 8:35 ze względu na złe warunki atmosferycznego. Nie działa mi przeglądarka a vikop tak :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Line-Storm: Wydaje mi się, że jeszcze kilka miesięcy temu loty Aeroflotu z Warszawy odbywały się z wykorzystanie Superjetów. Obecnie przeglądam - na szybko - historię tego połączenia i widzę, że teraz obsługują to połączenie jedynie B737 albo A320. Czyżby wszystkie Superjety zostały, na wszelki wypadek, skierowane jedynie do ruchu krajowego?
  • Odpowiedz
@mat9: B737 nie ma instalacji do zrzutu paliwa, więc musi je wypalić, a to trochę trwa.

No chyba, że chcesz mieć powtórkę z Moskwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fajnie że kupowałem antenę a tu ciul, wkurzony jestem

We would like to inform you that today, May 7, 2019, we are ending support for the FR24 Windows feeding software.

 

Why:
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LM317K: Dopiero co kilka tygodni temu materiał o takich podskokach widziałem. Takie zachowanie przy lądowaniu było opisywane jako wprowadzenie oscylacji przez pilota poprzez spóźnione i zbyt mocne korekty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Line-Storm: w warunkach normalnych i przy sprawnym technicznie samolocie to tak, masz rację. Tutaj nie wiemy czy nie było usterki powierzchni sterownych, hydrauliki, elektroniki itp.
Może piloci walczyli by w ogóle trafić w pas
  • Odpowiedz