Dlaczego flaki wieprzowe/wołowe kosztują 15 zł/kg? Co to się stanęło, że z 2,50 zł/kg skoczyły do 15 zł/kg? Przecież za 15 zł to ja kupię mięso a nie zwierzęce odpady. Ostatnio postanowiłem, że ugotuję flaki, jednak po zobaczeniu ceny stwierdziłem, że sobie daruję :(
#kulinaria #mieso #podroby #flaki #gotujzwykopem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach