Siedzę sobie na tym stażu, jak na razie nie dają mi nic do roboty, ale już zdążyli kazać zapisywać wszystkie czynności z dokładnością co do 10 minut. I co ja tam mam wpisać? Smoking - 10 min, coffee making - 10 min, coffee drinking - 20 min?
W nawiązaniu do mojego poprzedniego oświadczenia, oświadczam, że jestem dziś na fali i będę dużo oświadczać bo chyba przekroczyłem próg bólu. Nie wiem czy to zimowa depresja czy kryzys wieku średniego - mam jednak dość pewnych "nierozwiązywalnych" problemów życia codziennego w Polsce.
Numer jeden - solenie chodników i ulic jakby były frytkami w fast foodzie:
@RageKage: Też mnie to denerwuje. Odechciewa mi się nawet kupować porządniejszych butów na zimę, bo kiedy widzę, jak sól żre moją (kolejną) parę to mnie szlag trafia. Nie dość, że paskudnie to wygląda to jeszcze trzeba wydawać coraz więcej na obuwie zimowe. To jakiś spisek. Czuję, że lobby solno-obuwnicze maczało w tym palce.
Lista ludzi w prywatnych wiadomościach jest taka krótka? Można usunąć kogoś z kimś się dawno nie rozmawiało? Bo nowi ludzie nie chcą mi się pojawiać :/.
Tak, co nie zmienia faktu, że nie każdy kierowca stwarzający zagrożenie, to dzikus, który zasługuje na zabranie prawa jazdy, a Twoim zdaniem śmierć. Są też tacy, co zasną, co mają zawał, co umrą, dostaną atak epilepsji lub w najlepszym przypadku pęknie im tętniak i p----------ą w kartony. Dziękuję, dobranoc.
@Nolimit: Mój życiowy partner został sparaliżowany od pasa w dół, ponieważ jechał taki ścierwochlast i się mu śpieszyło i w-----ł mu z całym impetem z bocznej drogi (Mój jechał główną). Jeżeli masz problem z moimi komentarzami (To jedynie jest to TWÓJ problem). Prawo do żalu że sprawca wypadku żyje mam. To ludzkie uczucie nienawidzić pajaców, którzy nie szanują zdrowia i życia innych ludzi.
Koleś z wykopu jest nie-do-obronienia. Śpieszyło się
Kurde, zaczynam się niepokoić, bo właśnie sprawdziłam i wygląda na to, że paczka, którą wysłałam na #wykopoczta nie opuściła jeszcze Stanów.Wkleiłabym screen z trackingu, ale laptop mi się zwalił, a mikroblog jakoś nie przyjmuje zdjęć z tabletu.Kurde...