via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ale się strigerowałem. Od jakiegoś czasu gram sobie w gry przeglądarkowe w pracy na Firefox. Komputer szybki, dysk SSD, a gra chodzi tak średnio... Po pół roku odpalam chrome i śmiga aż miło. Zawsze myślałem, że Firefox jest lepszy. Czemu media o tym milczą?
#chrome #firefox
Ps. Jak ktoś zainteresowany to chodzi o grę shellshock.io
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@typeczek: wszystkie przeglądarki na iPhone działają na silniku safari więc to kwestia funkcji i wygody. Dla mnie nie ma nic wygodniejszego niż pasek na dole i przełączanie kart przez swipe w safari.
  • Odpowiedz
Robimy listę wtyczek do przeglądarek które odmieniły jakoś przeglądania sieci i które każdemu byście polecili.

Ode mnie
Wappalyzer - do szybkiej analizy wszelkich technologii użytych na danej stronie
Imagus - powiększa zdjęcia/obrazki od razu po najechaniu na niego myszką, nie trzeba klikać żeby zobaczyć w pełnej rozdzielczości
Linkclump - otwiera wiele linków w nowych kartach po zaznaczeniu ich prawym klawiszem myszki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś szukał to znalazłem sposób
You can set this pref to false on the about:config page to prevent opening the download panel on each download.

browser.download.alwaysOpenPanel = false
  • Odpowiedz
@Chrystus: nie, strony zaczynają się dziwnie zachowywać a po chwili wszystko przestaje się ładować i zamiast strony mam białą planszę. Myślałem że jakiś dodatek ale wywaliłem wszystko prócz ublocka i nie pomogło. A bardziej mi się nie chce bawić bo siedzę na tym Edgu i nic mu nie brakuje. xd
  • Odpowiedz
#youtubepremium #youtube #youtubevanced #vanced

Mirki, kiedyś przewinęła mi się super opcja, gdzie pokazywało komentarze które odnosiły się do konkretnego momentu gdy ktoś skomentował z "timestampem" np: 4:20 i można było przewijać te komentarze. Nie wiem gdzie to widziałem, czy w apce mobilnej czy na jakiś plugin do przeglądarki #mozilla #firefox
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciej__: Byc moze. Ja to mam przeboje ostatnio z Firefoxem na prywatnym kompie. Moze za duzo dodatkow zainstalowalem i sie p------o :D Edge wydaje sie calkiem dobra przegladarka. Jesli cos mi nie dziala na Firefoxie to uzywam Edge. Chrome unikam jak tylko sie da :D
  • Odpowiedz
@maciej__: Poki co, najchujowsze co zauwazylem to to, ze kazda karta jest otwarta w innym oknie. Jak chce przelaczyc z Edge na cokolwiek innego, uzywajac alt + tab, to musze przebijac sie przez wszystkie karty Edge
  • Odpowiedz
Mirki,

Windows 11 - Firefox wersja 98.0 (64 bity), nie działają mi strony logowania banków + są problemy z Facebookiem czasem ich strona się nie ładuje. Do tego bywają też problemy z innymi witrynami. Jestem przyzwyczajony do FF mam zapisane wszystkie hasła w nim itp. Można to jakoś naprawić czy muszę zmienić przeglądarkę? Przeinstalować system?

Dodam że np. na chrome wszystko śmiga bez problemu.

#firefox #windows11
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rosso_corsa: Firefox ma coś takiego jak "tryb czytania", powinna być ikonka w pasku adresu. Kliknij i sprawdź.

Chociaż w sumie nie wiem czy to jest na desktopach, na pewno na mobilnych xD
  • Odpowiedz