Ogólnie polecam zainteresować się wersją o dłuższym wsparciu czyli ESR to nie będzie takich niespodzianek.
Jest mały problem z downgrade 70 na ESR 68.2 jak chce się zachować swój profil gdyż po skopiowaniu plików nie odpala się ESR na starym profilu.
Da się jednak to obejść tworząc nowy profil i kopiując




























#opera #firefox #przegladarki