• 107
@pogop: ta, bardzo szkoda. Friq- człowiek nie potrafiący stworzyć wpisu bez słowa "cebula" i fojer- "ja jestem fojer- wy jesteście przegrywy" xD smuteg i żal że nie ma z nami już tych wielkich polagów
  • Odpowiedz
Hej mirasy

Pytanko - czy wiecie co stało się z @feuerfest oraz @FriQ ?
Pytam dlatego, że mam już booking lotów do Hong Kongu na 16 kwiecień, a stamtąd po kilku dniach będę leciał do Indonezji - Bali. Chciałem zabajerować do nich i moze spotkać się już na wyspie na jakiś fajny melanż, oraz zasięgnąć jakiś użytecznych informacji o wyspie z pierwszej ręki.
Ktoś coś wie co z nimi ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@normanos: no homo ale wiesz jak mam wybrac rozbijanie sie po bali, hotelach, uk, niemcy, polska i to wszystko z glupiego php - a robote z todo nie za 15k to ja pierd, wybieram maseczke na twarz, nawet se wlosy na klate zrobie i kupic iphona z smiesznym pieskiem
  • Odpowiedz
zamiast zignorować zapytanie, gdy nie chcesz pomóc, to wolisz tu wejść napisać dwa posty (zdążyłabyś już mi napisać o co chodzi albo dać link):


@ecco: @wrednota: Lepiej wołać 500 osób niż przejrzeć tag którym się woła (raptem drugi post to info o tym!), potem jeszcze się kłócić i dalej nie sprawdzić samemu xD skąd się tacy głupcy biorą?
  • Odpowiedz