Pytanko - czy wiecie co stało się z @feuerfest oraz @FriQ ?
Pytam dlatego, że mam już booking lotów do Hong Kongu na 16 kwiecień, a stamtąd po kilku dniach będę leciał do Indonezji - Bali. Chciałem zabajerować do nich i moze spotkać się już na wyspie na jakiś fajny melanż, oraz zasięgnąć jakiś użytecznych informacji o wyspie z pierwszej ręki.
Ktoś coś wie co z nimi ?























Szkoda, że ich już tu nie ma (╯︵╰,)
#pytanie #emoquit #friqnabali #feuernabali #obrazekdlazwiekszeniaatencji
źródło: comment_CHx4OkqdF3JAYf6gpr7PS5Y5JlZnSUdI.jpg
Pobierz