#dziendobry jestem tu teoretycznie świeży chociaż wykop obserwuje już sporo czasu, pamiętam jeszcze czasy panowania Leszke. Ostatnio przeglądając recital najlepszych #pepe doszedłem do wniosku, że im gorsze i bardziej gówniane pepe tym mniej powielane/kopiowane i tym rzadsze czyli lepsze i tu tworzy się pewien paradoks pepe. Im gorszy pepe = #feelsbadman, tym rzadszy a co za ty idzie tym lepszy = #feelsgoodman.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@chodznapiwo: no tak, btw jest jakiś nocny patrol co takie rzeczy wyszukuje i wymierza sprawiedliwość za to ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 4
- 3
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@poborca_podatkowy plan na życie zrobiłeś mi mordo
@poborca_podatkowy: przecież napisał ze chce na bezludną wyspę a nie do ziemianki @verex: można zawsze pożeglować na koniec świata może takim ?( ͡° ͜ʖ ͡°) http://www.yachtworld.co.uk/boats/1974/Alden-Dolphin-Hodgdon-Bros.-2871959/United-States
Co z tą Wisłą Kraków? Kiedyś to był taki zacny klub z Żurawskim, Frankowskim, Szymkowiakiem i gdzieś tam jeszcze młody Błaszczu się przewinął. A teraz 7 porażka z rzędu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feelsbadman #pilkanozna
#feelsbadman #pilkanozna
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Busios: masz problemy chłopie... Mi była powiedziała, że przez rok związku w ogóle mnie nie kochała #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
- 3
Mireczki i mirabelki z #mirkoelektronika #muzyka ktos mi powie co sie o------o w #polskieradio #czworka.
Kolejna #dobrazmiana ?
Jedyna sensowna stacja radiowa w Polsce znika z eteru. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#feelsbadman
Kolejna #dobrazmiana ?
Jedyna sensowna stacja radiowa w Polsce znika z eteru. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Znajdziecie nas wszędzie tylko nie w radioodbiorniku.
#feelsbadman
- 1
Jestem takim przegrywem, że nawet sam wykop nie pozwala mi na usunięcie konta. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #feelsbadman
Beka, kupiłem wiedźmaka edycja gry roku za 119cbln. Pudełeczko, 6 płytek, naklejki i zaproszenie do zagrania w bete gwinta.
Tak z ciekawości wszedłem i popatrzyłem na necie na ceny edycji cyfrowej:
Humble store : 50 Euro ( kurs 4,37 = 218zł)
GOG : 150zł
Muve : 150zł
GreenManGaming : 30 funtów (+/-
Tak z ciekawości wszedłem i popatrzyłem na necie na ceny edycji cyfrowej:
Humble store : 50 Euro ( kurs 4,37 = 218zł)
GOG : 150zł
Muve : 150zł
GreenManGaming : 30 funtów (+/-
- 1
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 429
@ulala1337:
K---a chłopie.
K---a chłopie.
źródło: comment_Q1RU6BmzTLTS3i4CBE2xVWYIoERUCHI2.jpg
PobierzMirki co się właśnie odjaniepawliło. Kumpel zobaczył blokadę skrzyni biegów no i postanowił ją wypróbować. Myślałem, że podłubie przy krawędzi ale nie! Wsadza bolec tak, że go wyciągnąć się nie da! Szkoda, że nie mam kluczyka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakieś rady?
#feelsbadman #gorzkiezale
Jakieś rady?
#feelsbadman #gorzkiezale
źródło: comment_m8BQwPEBR3NwKXZAwT4YiSOQlccHOVZI.jpg
Pobierz@bartexb: będzie trzeba podłubać - jeżeli dobra blokada to będzie cholerstwo bardzo ciężko rozmontować niestety
- 0
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Rozmowa dwóch około 10 latków u mnie pod blokiem.
-A gdzie Twój tata?
-W pracy, będzie o 19.
-A która jest godzina?
-Yyy.. w Anglii już piąta....
-A gdzie Twój tata?
-W pracy, będzie o 19.
-A która jest godzina?
-Yyy.. w Anglii już piąta....
- 13
Oglądam amerykański stream gościa, który łazi po centrum handlowym, zbiera pokemony i rozmawia z widzami i wszyscy mają w niego w------e. W Polsce natomiast wszyscy by się na ciebie gapili jak na debila, śmiali i szeptali do siebie wytykając cię palcem.
#pokemongo #pokemon #usa #hamburgeryka #cebula #janusz #polska #feelsbadman
#pokemongo #pokemon #usa #hamburgeryka #cebula #janusz #polska #feelsbadman
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Nieuchwytny: k**wa to już taki stary jestem? No jak ten czas leci :D
konto usunięte via Android
- 5
jakaś masakra dzisiaj, ruchu zero w kantorze, nudzę się jak cholera, może ktoś chciałby walutę wymienić? serdecznie zapraszam
#pracbaza #nuda #pepe #feelsbadman #datboi #dankmeme #tworczoscwlasna
#pracbaza #nuda #pepe #feelsbadman #datboi #dankmeme #tworczoscwlasna
źródło: comment_VVy1axVtnm1jacWKA44e4zyXfP92XECK.jpg
Pobierz- 1
- 1
Ehhh miała być 5 w 24h #feelsbadman #hearthstone
źródło: comment_OkxitR7NDJy812kwoMbMhKTU3iUGsdnm.jpg
Pobierz- 0
@suszonepomidory: ale słaby
@suszonepomidory: Wbiłem 9 i pół, bo dalej nie było sensu grać po zaliczeniu gold capa.
























Komentarz usunięty przez autora