@lepaq: Za dwa wicemistrzostwa Europy pod rząd z reprezentacją Anglii to on już się wpisał do kanonu angielskiego futbolu. Ale fakt faktem, najlepsze lata przesiedział w Tottenhamie.
  • Odpowiedz
Te nażarte kotki z Madrytu łatwo ograć ;p nawygrywali i najchętniej to by się położyli z myślą, że inni też są tak nażarci jak oni ;p łatwo się gra na taki Madryt


@Kostor95: Moim zdaniem to raczej kwestia tego, że Perez powtórzył swój błąd a mianowicie chciał zrobić drugich galacticos i drugi raz mu nie wyszło.
  • Odpowiedz
A ja dziś zamiast gotować Real, to im odpuszczę. Finał fajny był, momenty i emocje były. Na ceremonii zachowali się elegancko i respekt pokazali. Nie mam zastrzeżeń.

Wygrany klasyk cieszy, ale widać było, że Real gra na trybie ekonomicznym i gdyby to był ligowy klasyk byłoby inaczej.
Mam wrażenie, że jechanie do Jeddah w środku sezonu źle się odbija na wszystkich. Żeby nie było że znowu z Getafe się Flick wyłoży jak z
Rzewliwy_wykolejeniec - A ja dziś zamiast gotować Real, to im odpuszczę. Finał fajny ...

źródło: temp_file7698090986171822202

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#fcbarcelona Ja tylko zwrócę uwagę na fakt, że przez to jak rozbiliśmy piłkarsko Real, ludzie szybko zapomną, jak ta mierda faworyzowała ich sędziowaniem, oszczędzając Camavingę i męczennika w sytuacjach, gdzie normalny sędzia sprzedałby im po drugiej żółtej bez zastanowienia (tak, za faul taktyczny łapami i stempel na achillesie kartki się ewidentnie należały). A najlepszy w tym wszystkim jest fakt, że madrycka reżimówka nawet się nie zająknie ile razy ten pajac
SmadnyMnich - #fcbarcelona Ja tylko zwrócę uwagę na fakt, że przez to jak rozbiliśmy ...

źródło: temp_file881278803124884674

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko zwrócę uwagę na fakt, że przez to jak rozbiliśmy piłkarsko Real, ludzie szybko zapomną, jak ta mierda faworyzowała ich sędziowaniem, oszczędzając Camavingę i męczennika w sytuacjach, gdzie normalny sędzia sprzedałby im po drugiej żółtej bez zastanowienia (tak, za faul taktyczny łapami i stempel na achillesie kartki się ewidentnie należały).


@SmadnyMnich: Barcelona wygrała mecz grając 1/3 takowego w 10 bo Wojtek jak Wojtek dostał czerwoną kartkę, wygrali 2 raz z
  • Odpowiedz
@AgentGecko: Kibice Realu, których znam: roszczeniowe banany z ego, kompletnie odklejone oskarki, którym "się należy". Oni zawsze oczekują obiektywizmu i sprawiedliwości jak coś nie idzie. Swojego klubu też nigdy nie skrytykują jak zaliczą wtopę, ewentualnie wyrzygają się na pojedynczych piłkarzy.

Powód jest bardzo prosty: oni i Barcelona ZAWSZE będą mieli źródełko pieniędzy w postaci LM, bo nigdy z niej nie wypadną. Jest to niewykonalne w La Liga na przestrzeni 38
  • Odpowiedz