Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
źródło: temp_file4647626107566140543
Pobierz- 0
@johnblaze12345 o co kaman?
źródło: 1000001475
Pobierz- 456
Barcelona [3] - 1 Girona; Robercik Lewandowski po raz drugi
MIRROR: https://streamin.one/v/d8a622f6
Barcelona [4] - 1 Girona; Ferran Torres
MIRROR: https://streamin.me/v/fc386278
#golgif #mecz #golgifpl #fcbarcelona #laliga
MIRROR: https://streamin.one/v/d8a622f6
Barcelona [4] - 1 Girona; Ferran Torres
MIRROR: https://streamin.me/v/fc386278
#golgif #mecz #golgifpl #fcbarcelona #laliga
źródło: 3e
Pobierz![uncle_freddie - Barcelona [3] - 1 Girona; Robercik Lewandowski po raz drugi
MIRROR: h...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/0163520f4c4d9eb9908d7b42e2d017a24a6d1cb7d7925a1e4048b37b91c014e1,w400.jpg)
źródło: 1000022282
Pobierz@uncle_freddie: Anka ma tańce odwołane, czy co?
- 36
Barcelona w lidze 81 goli strzelonych.
Drugi pod tym względem Real - 62 gole.
PRZEPAŚĆ
Hansi
Drugi pod tym względem Real - 62 gole.
PRZEPAŚĆ
Hansi
@apaczacz Hansi Ufam Tobie
źródło: temp_file2101766335697753469
Pobierz
źródło: temp_file1167972778097062285
Pobierz
źródło: temp_file7021963571993808629
Pobierz- 1333
Barcelona 2 - 1 Girona; Robercik Lewandowski
MIRROR: https://streamin.one/v/08caad5f
#golgif #mecz #golgifpl #fcbarcelona #laliga
MIRROR: https://streamin.one/v/08caad5f
#golgif #mecz #golgifpl #fcbarcelona #laliga
źródło: ize
Pobierz
@uncle_freddie: kot
- 1
źródło: temp_file1035079474007158320
Pobierz- 8
źródło: temp_file4460792271887236477
Pobierz- 3
Rosołek zaraz wlatuje i można oglądać mecz
#fcbarcelona
#fcbarcelona
źródło: GnN_gOnXAAAkWNw
Pobierz- 11
"Nie chcę mówić o decyzjach arbitrów. Musimy wygrywać te mecze bez pomocy." - powiedział o spotkaniu Andrij Łunin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sami zawodnicy są świadomi wczorajszej kradzieży. Niezłą zjebkę musiał dostać, że potem próbował prostować i się tłumaczyć
#realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
Sami zawodnicy są świadomi wczorajszej kradzieży. Niezłą zjebkę musiał dostać, że potem próbował prostować i się tłumaczyć
#realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
- 3
źródło: GnSljLlXgAAhfYA
Pobierz- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kriten33: ogółem te stadiony otwarte robią wrażenie. Będąc w Sewilli akurat grał Betis z Realem Madryt. Bilet 140 euro ale się wybrałem i zupełnie inny klimat jest niż na tych szczelnie po zamykanych z zadaszeniem. Ten stadion ma 60k miejsc
źródło: IMG_20231209_155755
Pobierz@EndrjuKatalonia: tym bardziej, ze ze wzgledu na konstrukcje „w dziurze” z zewnatrz nie robil takiego wrazenia
PROPOZYCJA 30.03.2025 #1 Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Radomiak
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Radomiaka
Kurs: 1.40
PROPOZYCJA
Spotkanie: Korona Kielce - Radomiak
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Radomiaka
Kurs: 1.40
PROPOZYCJA
źródło: 260699571_995333501017392_7577790033400391893_n
PobierzPięknie wyjaśniony napięty vadrydziarz xD aż screena zrobiłem bo pewnie zaraz usunie a @Kriten33 da na czarnolisto xD Hipokryzja - nic tak nie pasuje do kibiców realu jak to piękne słowo
#realmadryt #mecz #fcbarcelona
#realmadryt #mecz #fcbarcelona
źródło: temp_file4645024570069935163
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 7
@EndrjuKatalonia: Napisane się kanapowych kiboli zagranicznych klubów to chyba najśmieszniejszy rodzaj patologii w internecie.
Żebyście jeszcze kibicowali jakimś różnym drużynom z którymi coś by Was wiązało - nie, to zawsze są największe, najlepsze kluby na świecie XD
Żebyście jeszcze kibicowali jakimś różnym drużynom z którymi coś by Was wiązało - nie, to zawsze są największe, najlepsze kluby na świecie XD
- 3
@slawek887 Sorry że nie urodziłem się przy Camp Nou i nie mogłem chodzić na mecze Barcelony od małego xD A napinanie się ekstraklasiakow to już nie jest "patologia" bo jeden z drugim raz na rok pójdą na mecz? XD mimo że jestem z Poznania to więcej razy byłem na Camp Nou niż na Bułgarskiej, i podejrzewam że częściej niż wielu z tagu #ekstraklasa na mecz swojej menelskiej ekipy xD

















#mecz #fcbarcelona