Barcelona w lidze 81 goli strzelonych.

Drugi pod tym względem Real - 62 gole.

PRZEPAŚĆ

Hansi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Nie chcę mówić o decyzjach arbitrów. Musimy wygrywać te mecze bez pomocy." - powiedział o spotkaniu Andrij Łunin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sami zawodnicy są świadomi wczorajszej kradzieży. Niezłą zjebkę musiał dostać, że potem próbował prostować i się tłumaczyć
#realmadryt #fcbarcelona #pilkanozna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EndrjuKatalonia: Napisane się kanapowych kiboli zagranicznych klubów to chyba najśmieszniejszy rodzaj patologii w internecie.

Żebyście jeszcze kibicowali jakimś różnym drużynom z którymi coś by Was wiązało - nie, to zawsze są największe, najlepsze kluby na świecie XD
  • Odpowiedz
  • 3
@slawek887 Sorry że nie urodziłem się przy Camp Nou i nie mogłem chodzić na mecze Barcelony od małego xD A napinanie się ekstraklasiakow to już nie jest "patologia" bo jeden z drugim raz na rok pójdą na mecz? XD mimo że jestem z Poznania to więcej razy byłem na Camp Nou niż na Bułgarskiej, i podejrzewam że częściej niż wielu z tagu #ekstraklasa na mecz swojej menelskiej ekipy xD
  • Odpowiedz