#mecz #fcbarcelona
To jest właśnie różnica jak grasz wychowankami. Dani Olmo po meczu całuję herb i pozdrawia kibicow, a równie dobrze za namową agenta i własnego interesu mógł wpędzić klub w tarapaty ekonomiczne jakby odszedł.Miał wszystkie karty na stole
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 63
@lepaq to jest właśnie mental, a nie jak u nas w kadrze, gdzie "boją" się spytać go o radę i czują presję gdy z nim grają xDd
  • Odpowiedz