Postawiłem xxx zł i xx groszy na wygraną Barcy w finale. Jeśli mój Real przegra, to przynajmniej dostanę za to xxx zł, za które kupię sobie coś ładnego. Jeśli wygra Real, to trudno – potraktuję to jak opłatę za ich zwycięstwo i odbiję sobie psychicznie, ciesząc się dodatkowo z reakcji kibiców Barki. Sam puchar też mnie ucieszy #mecz #bukmacherka #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda jakby Araujo odszedł bo go lubię ale jak jako kapitan takie cyrki odstawia to niech go sprzedają i cena minimalna powinna się zaczynać od 60 mln euro, tylko jak rzeczywiście chce iść do Juve to może się ciężko negocjować z tymi dusigroszami.
#fcbarcelona
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kriten33: Właśnie przez te sentymenty tracimy dużo kasy. Co by nie mówić o Perezie to wie kiedy sprzedawać piłkarzy, sprzedali Varana i Casemiro za dobry €€ bo wiedzieli że nic więcej z nich nie wycisną, że są kontuzyjni a znajdą się barany zdolne wyłożyć za nich +50milionow €. Jeśli Araujo tak bardzo chce odejść to niech idzie, dla mnie on jest mega niepewny właśnie przez kontuzje i tak jak napisałeś,
  • Odpowiedz
Koledzy z zespołu znowu ratują Viniego przed kolejnym zawieszeniem xDD On ma psychikę 6 latka, to już nawet nie jest śmieszne tylko niebezpieczne, że on chce rzucać się na każdego z pięściami. Teraz co mecz będzie takie cyrki odwalał? po niedzielnym finale to go chyba Choroszcz już czeka definitywnie, kaftanik i jedziemy Panie Vini
#realmadryt #fcbarcelona #mecz
J.....y - Koledzy z zespołu znowu ratują Viniego przed kolejnym zawieszeniem xDD On m...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach