Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@sejsmita: Przecież trollują tam :)
- 5
@sejsmita: to jest taki żart z głosowaniem na f76 w tej ankiecie, ziom.
@Hipokryzja_Wykopu: No top kek, uczciwe mikropłatności w grze wydawanej w pełnej cenie, gdzie i tak nie ma co robić innego jak ubijać moby wśród bugów xD
@Hipokryzja_Wykopu: No top kek, uczciwe mikropłatności w grze wydawanej w pełnej cenie, gdzie i tak nie ma co robić innego jak ubijać moby wśród bugów xD
- 18
Sorry za spam, ale ten topic to jest dopiero złoto. Takiego steku bzdur i urojeń dawno nie czytałem: jednym słowem fanbaza Falloutów od Bethesdy w pigułce (chociaż jest tam trochę osób z RIGCZem i zauważają, że Betha ich rucha bez mydła na tym etapie licząc, iż tanim kosztem wciśnie każdą kupę).
W kilku słowach:
- jeżeli nie lubisz FO76 i go krytykujesz, to jesteś zwyczajnym toksycznym dupkiem,
- nie masz prawa decydować o wartości
W kilku słowach:
- jeżeli nie lubisz FO76 i go krytykujesz, to jesteś zwyczajnym toksycznym dupkiem,
- nie masz prawa decydować o wartości
źródło: comment_HvB8pWMOhnK1Y7PNW28fCQedb6IxQzdc.jpg
Pobierz- 9
@AKAPony: Nie bronię tego, ba nawet rozumiem - w końcu taki Rust, czy inne survivale wciąż są popularne, a tutaj dochodzi efekt popularnej marki. Ale na Miłość Boską. Obserwuję dyskusję na tamtym subreddicie i wychodzę z przekonania, że część ludzi jest totalnie zaślepionych i celowo pomija lub bagatelizuje oczywiste problemy z grą, a próby dyskusji kończą się tym, że dostajesz setki downvote i jeszcze bana na twarz. Krytyka jest niemalże
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 26
No co tam Todd Howard? Skąd to zwątpienie? Słownie osiemdziesiąt procent mniej sprzedanych kopii w UK w stosunku do Fallout 4 na premierę. Pewnie na innych rynkach wcale lepiej nie jest. Stworzenie kiepskiego produktu i olanie Steam było naprawdę fantastycznym posunięciem. Cieszę się, że tym razem "szkoły nie poszły" i sobie i wam życzę, żeby taka sytuacja się utrzymała.
https://www.vg247.com/2018/11/19/fallout-76-uk-launch-sales-are-over-80-down-compared-to-fallout-4/
#fallout76 #fallout #gry
https://www.vg247.com/2018/11/19/fallout-76-uk-launch-sales-are-over-80-down-compared-to-fallout-4/
#fallout76 #fallout #gry
źródło: comment_iTx33idyDqroq6siqrNF40x4aZgdpEF2.jpg
Pobierz- 30
#fallout #fallout76 #bethesdasucks Najlepsze streszczenie falloutów.
A baby is drowning in the lake:
-Fallout 1
Ask for more information
A baby is drowning in the lake:
-Fallout 1
Ask for more information
63
Fallout 76 - zrzucenie 3 atomówek scrashowało serwer

Zła passa Fallouta 76 nie mija. Wystarczyło 3 graczy nie robiących nic wykraczającego poza ogólnodostępny gameplay by padł serwer. Brawo Bethesda.
z- 15
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 24
@Adam_Wolf Ale wstyd
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 12
- 3
@sabalboiiii: Ładna grafika, a mówili że słaba : <
- 3
@ProtossTassadar: RTX on
Geez, zajrzałem na subreddit poświęcony FO76 i takiego oderwania od rzeczywistości, a raczej totalnego zaślepienia dawno nie widziałem. Każda krytyka Bethesdy, czy samej gry to prosty sposób na dostanie setek downvote, a jak już pisze ktoś coś negatywnego co przebija się do świadomości, robi mniej więcej tak: "Sorry, gra jest super, Bethesda jest super, no najlepsza gra pod słońcem, ale bug x mogło by załatać. Proszę nie bójcie mnie...". Generalnie jedno wielkie
Każda krytyka Bethesdy, czy samej gry to prosty sposób na dostanie setek downvote
@jaqqu7: Postaw się na miejscu ludzi którym ta gra się podoba - gdzie nie pójdą to wszyscy wylewają na nią pomyje. Nie dziwię się że chcą wejść na swój subreddit by podyskutować o grze i nie czytać 50 razy dziennie jaka ta gra jest beznadziejna.
- 30
@jaqqu7: te subreddity to w gruncie rzeczy narzędzia marketingowe, są one ściśle moderowane, działa tam aktywnie marketing, manipuluje się jak tylko może. Kiedyś było nawet znalezisko na ten temat.
A co do tych "fanów" to co się dziwić, chcą, by ich oszukiwano, nie chcą prawdy, łykną każdy szajs, każde kłamstwo i sami będą to szerzyć i żyć w totalnym zaprzeczeniu. Przecież do nich nie dociera jakakolwiek krytyka. Nie dociera to,
A co do tych "fanów" to co się dziwić, chcą, by ich oszukiwano, nie chcą prawdy, łykną każdy szajs, każde kłamstwo i sami będą to szerzyć i żyć w totalnym zaprzeczeniu. Przecież do nich nie dociera jakakolwiek krytyka. Nie dociera to,
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@prodigi: Ja to doskonale rozumiem, ale FO76 to już apogeum ich s----------a.

Komentarz usunięty przez autora
This game is so empty and a void of content - just like my tinder inbox XDDDDDD
Jakbym miał polecać tylko jeden film, w którym śmiejemy się z najnowszego dziecka Bethesdy, to polecałbym właśnie ten - kopalnia dobrych szyder, wszystko sensownie zmontowane i przystępnie podane - ale w sumie po co się ograniczać do jednego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale zagrałbym w takiego #fallout ale nie od #bethesdasucks. Tymczasem B.E.T.A. of The Year #fallout76 zmierza dziarsko do modelu free to play. Wczoraj przecena - 39%, dziś już obniżka o - 49%. Nawet jak ktoś zamierza ten kloc drewna kupić, to sądzę, że warto się jeszcze wstrzymać, bo cena spada szybciej niż #bitcoin po zeszłorocznym sylwestrze.
https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-76-pc-cd-key?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=11af1640-a210-4042-a4ef-b7f602493c91&utm_content=cdkeys.com%20%28default%29&utm_campaign=hootsuite
https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-76-pc-cd-key?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_term=11af1640-a210-4042-a4ef-b7f602493c91&utm_content=cdkeys.com%20%28default%29&utm_campaign=hootsuite
- 1
@aborygo: Buahaha. Niedługo będzie -75% i wtedy mógłbym się zastanowić nad kupnem :D Choć szczerze mówiąc nie wiem czy ta gra jest dla mnie warta więcej niż 30zł. Szczególnie jak widziałem jak działają te wielkie end gamowe atomówki. Porażka.
- 0
@pur3pwnage: Wiem jak jest z kluczami na tyle, że przeceny w stylu -39% na klucz global dwa dni po premierze ciężko mi uznać za normalną politykę sprzedażową gier AAA. Zresztą sam ciekawy jestem jak się to skończy. Będę ceny śledził.
Płynność rozgrywki spada nawet do 12 klatek na sekundę
Fallout 76 jest zdecydowanie największą porażką jaką Bethesda odniosła od początku swojego istnienia i bardzo poważnym znakiem ostrzegawczym do przemyślenia obecnej strategii wydawniczej.
XD
https://www.ppe.pl/news/127299/fallout-76-plynnosc-rozgrywki-spada-nawet-do-12-klatek-na-sekunde.html?fbclid=IwAR28x8SJmfz8jN8I4CgkbOfQszu2B9Blk_CVNgM_EsSz5_QvP6zGFN6lAKY
#fallout76
@piaskun87 dobrze, ze wypuscili to po rdr2 bo stwierdzilem ze wstrzymam sie z kupnem az to przejde
@Jukebox: Atakują smoka ze Skyrima i w sumie tyle.
@borsuczki_robio_sztuczki: nawet nie biorac pod uwage ze to fallout, dostajesz gre typu grind, gdzie po szybkim (50h) dojsciu do endgame nie za bardzo wiadomo co robic.
Jak juz chcesz tracic teraz na to kase, to na cdkeys.com jest za €34
Jak juz chcesz tracic teraz na to kase, to na cdkeys.com jest za €34
- 2
ale oni porównują to do poprzednich Falloutów
@borsuczki_robio_sztuczki: bzdura, negatywna opinia za samą grę nie ma wiele wspólnego z tymi porównaniami.



















#bethesdasucks #fallout #fallout76 #skyrim #doom #theelderscrolls
P.S.
Ale ten apostrof razi po oczach. Powinno być "Petem", a nie żadnym "Pete'em". Widać bali się pozwu Bethesdy za nazwanie Pete'a kiepem :D.
źródło: comment_hs9pvNGNo02pUHl8npuGiI2f2gHxTKFd.jpg
Pobierzźródło: comment_BaGDwt9rJHQmbZyan1vHluUWLAdqunZj.jpg
PobierzNie to, że się czepiam czy coś, ale raz piszesz coś takiego jak powyżej, innym razem wklejasz skan ich recenzji AoD. Trochę to niekonsekwentne.