Wpis z mikrobloga

Kiedy nawet debilne CD-Action dostrzega jak żałosną firmą jest Bethesda i jej szefostwo to wiedz że jest źle (czyt. dobrze):

#bethesdasucks #fallout #fallout76 #skyrim #doom #theelderscrolls

P.S.
Ale ten apostrof razi po oczach. Powinno być "Petem", a nie żadnym "Pete'em". Widać bali się pozwu Bethesdy za nazwanie Pete'a kiepem :D.
Bethesda_sucks - Kiedy nawet debilne CD-Action dostrzega jak żałosną firmą jest Bethe...

źródło: comment_hs9pvNGNo02pUHl8npuGiI2f2gHxTKFd.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arkan997: A czytałeś kiedyś ich teksty? Wystarczy wejść na ich stronę (poziom jak i selekcja newsów dobijają) albo poczytać recenzje. Że o felietonach nie wspomnę. Ostatnio był tendencyjny tekst (zatytułowany "Gra jest kobietą") o tym jak to kobiety są lepiej wykształcone od mężczyzn (co w praktyce przekłada się na większą liczbę magistrów pedagogiki czy innej filologii), ale za mało ich w gamedevie, ale tak w ogóle to nie trzeba im
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Ostatnie CD-Action czytałem dość dawno. Pamiętam, że był to numer z dodatkiem Assassin's creed Rogue (dla tej gry w ogóle kupiłem czasopismo xd), same artykuły ani mnie nie zachwyciły ani zniechęciły, ot szybki przegląd nowości z branży gier i technologii.

A tak ogólnie to jakie strony/czasopisma z branży gier polecisz?
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Zastanawiam się nad oceną postępowania Bethesdy, na ocenę składa się wiele kwestii w tym te zależne jak i niezależne od odbiorcy oraz przedstawiciela PR. Wiadomo że opinie są podzielone jeden wykopek powie że mu się podoba a drugi powie że mu się nie podoba a każdy z nich będzie miał odpowiedni powód by tak uważać.
Opinie mogą się dzielić od tych po stronie negatywnej do tych po stronie pozytywnej
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: CD-Action to nie kolektyw, tylko grupa osób o różnych poglądach, tworzących pismo komputerowe. Dla przykładu Allor jakiś czas temu nazbyt entuzjastycznie pisał o Falloucie 76, jakoby miał podobny klimat do poprzednich Falloutów za co został zbesztany w komentarzach na stronie, a z kolei Cursian w najnowszym numerze, który mam teraz przed sobą pisze we wstępie do zapowiedzi Encased: "Jako, że najnowszy Fallout odpłynął w kompletnie nieakceptowalnym z mojego
  • Odpowiedz
@arkan997: bo cda to syf. pamietam jak dali 10\10 oblivionowi albo test drive unlimited. jakas gierka potwory i spolka tez dostala od nich 10\10 xddd. a NFS: Most Wanted (tego oryginalnego z 2005 roku) nazwali odgrzanym kotletem. jak sie spojrzy na te oceny gier po kilku, kilkunastu latach to malo maja sensu, chociaz nie dotyczy tylko cda. lepiej patrzec na opinie graczy.

podobno kiedys zrobili recenzje gry o harrym potterze
  • Odpowiedz
Co Ci przeszkadza, że jeden z redaktorów ma poglądy feministyczne?


@Ant0n_Panisienk0: To nie chodzi o jednego z redaktorów, niemal cała redakcja demonstruje swoje lewicowe poglądy (w ten czy inny sposób). Jednak nie jest to jedyny powód, przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Anyway, > ukochanego czasopisma z grami, oferującego bardzo dobre kilkuletnie tytuły w cenie 17/9
Bethesdasucks - > Co Ci przeszkadza, że jeden z redaktorów ma poglądy feministyczne?
...

źródło: comment_qHFVFwKDa4svx6bArFeBs7knFgwqiNvk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: 10/10 dostało też Microsoftowe Dungeon Siege, które poza grafiką nie oferowało niczego. Później broniono tej oceny co wzbudzało jeszcze większe podejrzenia (koperty pod stołem, itp.). Najnudniejsza gra w jaką miałem okazję grać, liniowa do bólu (to już Diablo 2 miało dużo bardziej zróżnicowane lokacje).

Z kolei przy recenzji genialnego Age of Decadence autor ewidentnie pokazuje, że nie wie o co w niej chodzi, ale dał wysoką notę bo tak.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Artykuł o tym, że wydawca czasem nie ma nic do powiedzenia, a dziennikarz nie ma żadnych zapasowych pytań, związku z czym nie ma o czym pisać, a strony trzeba zapełnić. W takim przypadku mógł już sobie pozwolić na jakieś własne domysły, przypuszczenia i ocenę tego czy innego tytułu, czy strony w którą zmierza seria. Co do wywiadu na miejscu powinien mieć w pogotowiu jakieś pytania całkowicie poboczne, idące innym
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Jestem jednym z tych "fanów CDA", którego bardziej interesuje zawartość płytki, niż treść samego pisma dołączanego z grą. Dzięki CD-kowi mam DMC 4, kilka części Resident Evil, Saints Row 2, Bioshock, Jagged Alliance 2 i (dzisiaj kupione) Shadow Tactics.
Bankructwo Cd-Action pozbawiłoby mnie i wiele innych osób taniego źródła bardzo dobrych gier.
  • Odpowiedz
@Bethesda_sucks: Gdyby obecnie gdzieś tak wyglądały artykuły jak ten dotyczący arcanum, nawet niech by to był kwartalnik, to stojąc w kolejce do kiosku jarałbym się jak race na derby śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bromatologia: no cda dało tez grze o szachy 10\10 xdd i pamietam ze wlasnie byly narzekania ze szachy dostaja 10\10 a gta 9+\10. dokladnie tak jak to opisales hahah. a co jak saints row 4 by dostal 10 bo wedlug recenzenta to nie jest ten sam gatunek gry co gta, bo jest bardziej komediowe i absurdalne i sa supermoce wiec w tym gatunku jest najlepsze?

punktowa skala ocen to rak, jak juz ma byc jakas skala to np. ta z eurogamera jest fajna bo tam sa takie opcje: avoid (np. dla fallout 76), brak oceny (czyli taka przecietna, normalna gra), recommended i essential. albo jeszcze mniejsza skala z trzema ocenami, albo tylko z dwoma (recenzje uzytkownikow na steamie). a jak masz jakas skale ocen np. od 0 do 10, albo jeszcze gorzej: od 0 do 100, to jak mozna poprawnie ocenic np.:
1. gre ktora jest fajna ale ma obecnie jakis blad co uniemozliwia przejscie jej (przez to gamezilla dała batmanowi arkham origins 1\10).
2. gra ktora jest fajna ale ma mnostwo bledow, problemy z optymalizacja itp. i nie wiadomo kiedy to bedzie naprawione i czy w ogole bedzie.
3. jak gra naprawiona to wtedy
  • Odpowiedz
@Silvaren: O ich niekompetencji wspominałem od samego początku (odkąd wrzuciłem tę recenzję, pisałem że recenzent nie wie co pisze), ale że wykop to strona ze śmiesznymi obrazkami, a większość wykopków to debile i nie czytają tekstu to wykorzystuję ich frajerstwo do promowania gry.
  • Odpowiedz