Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
@Notomozemalaanegdotka: na FW43 może już być późnawo znają ten zespół
@Notomozemalaanegdotka: Za każdym .... sezonem
- 16
Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie jutro i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.
Kolos? jutro
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? jutro
Powrót do F1? jutro
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.
Kolos? jutro
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? jutro
Powrót do F1? jutro
źródło: comment_mafhXRSMci4x3GCWljZvFCzXev8mp63p.jpg
PobierzWiem, że nikogo to nie obchodzi ale mam już dość tego Waszego gownianego spamu. Wezcie załóżcie np #f1spam i #kubicaspam i tam #!$%@? te swoje marne wpisy.
#f1 #kubica
#f1 #kubica
- 8
@pablonzo: odkąd Robert wrócił do F1 to zrobił się tutaj mały bajzel. Chyba trzeba to przeboleć.
Ja od dawna już nie obserwuję tego tagu, bo za dużo tutaj tych nic nieznaczących wpisów
Ja od dawna już nie obserwuję tego tagu, bo za dużo tutaj tych nic nieznaczących wpisów
@pablonzo sa testy, poczatek sezonu... no dziwne ze jest ruchna tagu.
#!$%@? sie jeszcze ze podczas meczu w tagu mecz jest burdel xD
#!$%@? sie jeszcze ze podczas meczu w tagu mecz jest burdel xD
- 38
- 31
@Kaann: A Pan Kierowca jechał nawet V10 na wyjeździe z pitlane podczas testów z Renault.
@szerokikarq: Bolidami z silnikami V10 to w ogóle z obecnej stawki jeździli chyba tylko Kubica, Raikkonen i Vettel...
- 67
- 41
konto usunięte via iOS
- 0
@Kaann: #lukaszglowackicontent xD
@Kaann xDDD
- 19
- 3
@Kaann: "ależ wściekły..."
- 32
Czytanie komentarzy tych podludzi na sport.pl to czysta przyjemność.
#kubica #f1spam #bekazpodludzi #f1
#kubica #f1spam #bekazpodludzi #f1
źródło: comment_HiGPgRmaljaFVGTdrTPjZDRToJyFkCkY.jpg
Pobierz- 39
- 302
- 37
Komentarz usunięty przez autora
- 153
- 223
- 20
Zanim rozpocznie się ostatni wyścig w sezonie.
#
Po ostatnich wypowiedziach dziennikarzy, że powrót Roberta na tor to największy powrót w historii F1 czy nawet sportu (polemizowałbym z powrotem Jordana, ale poczekamy na wyniki), to jedyny powrót, który mógłby to przyćmić to powrót Michaela za kółko po jego wypadku na nartach 5 lat temu.
Większe szanse na jazdę w F1 ma teraz jego syn Mick, który wygrał w tym roku Formułę 3.
#
źródło: comment_tb2dgL61tYaHuzRwAW642CxCLJcUQXwA.jpg
Pobierz@rybak_fischermann Jordan nie wracał po aż takiej kontuzji i walce o ŻYCIE. Z drugiej strony nie ma się co przescigac. Wielki powrót, wielka historia.
- 0
- 63
Mam nowy avatar dla @AmonGoeth
Powód w komentarzu
#f1 #f1spam #usunkonto #czarnolisto #przegryw #tchorz #trolling #dzban #dzbanywykopu
Powód w komentarzu
#f1 #f1spam #usunkonto #czarnolisto #przegryw #tchorz #trolling #dzban #dzbanywykopu
źródło: comment_CmxlQCrxf9vlCbO3zkcpyHVF07Z01Hof.jpg
Pobierz- 34
@jaxonxst: Powód :
Chodzi konkretnie o to że miał usunąć konto gdyby Kubica wrócił do rywalizacji w F1
Chodzi konkretnie o to że miał usunąć konto gdyby Kubica wrócił do rywalizacji w F1
źródło: comment_gVADDNaHC4axNO04xq2CPPhanoq4615Y.jpg
PobierzTo dzban bez honoru
- 16
źródło: comment_0Uw6QiYuMNNAoorbJlsfF4TLHMsIDcpY.jpg
PobierzCzy AmonGoeth powinien usunąć Konto?
- Tak 30.4% (48)
- TAK 69.6% (110)
- 11
@jaxonxst: #!$%@? i tyle
- 12























#f1 #f1spam