No panowie, jednak złożenie bolidu to nie jest taka prosta sprawa. Godziny spędzone w garażu, spasowanie części, szlifowanie, poprawki, a na koniec i tak trzeba posłużyć się klejem. Teraz już rozumiem problemy Willliamsa - ciężko rozebrać bolid, gdy już wszystko jest na swoim miejscu, ale w razie czego służę pomocą ( ͡°͜ʖ͡°) #f1 #f1spam
Gdy emocje już opadną... To mogę na spokojnie napisac, bo już nie pojawia się 50 wpisów co 5 minut. Dla mnie Australia to zawsze taka rozgrzewka, po której trwają intensywne prace w garażach, by wprowadzić poprawki po danych zebranych w wyścigu, a nie po symulacji. Jak widać Ferrari nadal ma trochę do poprawienia, by móc walczyć o top3. Wygrana Bottasa cieszy, bo jakaś odmiana, ale pewnie od następnego wyścigu wszystko wróci do
@rybak_fischermann: Teraz przed dwa lata będzie walczył o dobry bolid i powrót do walki o podium, a później podpisze kontakt z topową stajnia i w ostatnim sezonie zgranie mistrzostwo.
Liczba kibiców f1 zmniejsza się. Kubica nie wygrał. Melbourne było typowym Melbourne a wygrał jakiś nikomu nieznany Bottas a nie Szumi, Kutard czy Webber.
@jaxonxst: Można z ciekawości sprawdzić ale wymiana Gąsiora i Sokoła na jakiegoś Iwańskiego czy Laskowskiego ( którego lubie ale komentuje chyba wszystkie sporty które w tvp lecą. XD ) to trzeba być turbojanuszem.
Mam nadzieję że po ataku w Nowej Zelandii, który przeprowadził Australijczyk, start F1 ze wzgledow bezpieczeństwa nie będzie odwołany. Nie licząc zdenerwowania kibiców, jak i problemów z napiętym terminarzem, to dałoby to niektórym zespołom przewagę na testowanie nowych rozwiązań. Na szczęście australijscy dziennikarze i kibice czekają z nadzieją na jutrzejszy start swojego rodaka #f1 #f1spam
Nie ma prawa być przełożony start. Nawet gdyby to zdarzenie miało miejsce w Australii a nie w Nowej Zelandii. To jest impreza na najwyzszym poziomie a nie mecz o puchar Gminy Podolsze. Nikt by sobie nie pozwolił na takie cos bo grają tu role olbrzymie pieniądze ( ͡°͜ʖ͡°)
Ta Claire wcale nie taka głupia. Wzorowała się na klockach z malowaniem. Jak sprzeda się 100k sztuk, to z każdej sprzedanej sztuki LEGO przekaże teamowi z Grove 1€ I być może zostanie sponsorem. #f1 #f1spam
Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie jutro i wszystko staje się prostsze. Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.
Kolos? jutro Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? jutro Powrót do F1? jutro Wyjazd bolidem na tor? jutro
Wiem, że nikogo to nie obchodzi ale mam już dość tego Waszego gownianego spamu. Wezcie załóżcie np #f1spam i #kubicaspam i tam #!$%@? te swoje marne wpisy.
@pablonzo: odkąd Robert wrócił do F1 to zrobił się tutaj mały bajzel. Chyba trzeba to przeboleć. Ja od dawna już nie obserwuję tego tagu, bo za dużo tutaj tych nic nieznaczących wpisów
Toto Wolff grozi pięścią swojej żonie Susie. "Jak zejdziesz poniżej minuty trzydzieści to ci #!$%@? gonga w dziąsło" miał powiedzieć słynny szef zespołu Mercedesa
#f1 #f1spam
źródło: comment_Xg8gJP8TFTQYQRHVEJkMiSjwFyth1Ycg.jpg
Pobierz@AdekJadek: https://www.gearbest.com/model-building-toys/pp_009712317138.html
Ostatnio były 3 za 4$, więc się opłacało