No panowie, jednak złożenie bolidu to nie jest taka prosta sprawa. Godziny spędzone w garażu, spasowanie części, szlifowanie, poprawki, a na koniec i tak trzeba posłużyć się klejem. Teraz już rozumiem problemy Willliamsa - ciężko rozebrać bolid, gdy już wszystko jest na swoim miejscu, ale w razie czego służę pomocą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1spam
rybak_fischermann - No panowie, jednak złożenie bolidu to nie jest taka prosta sprawa...

źródło: comment_Xg8gJP8TFTQYQRHVEJkMiSjwFyth1Ycg.jpg

Pobierz
Gdy emocje już opadną...
To mogę na spokojnie napisac, bo już nie pojawia się 50 wpisów co 5 minut.
Dla mnie Australia to zawsze taka rozgrzewka, po której trwają intensywne prace w garażach, by wprowadzić poprawki po danych zebranych w wyścigu, a nie po symulacji. Jak widać Ferrari nadal ma trochę do poprawienia, by móc walczyć o top3. Wygrana Bottasa cieszy, bo jakaś odmiana, ale pewnie od następnego wyścigu wszystko wróci do
rybak_fischermann - Gdy emocje już opadną...
To mogę na spokojnie napisac, bo już ni...
Liczba kibiców f1 zmniejsza się.
Kubica nie wygrał. Melbourne było typowym Melbourne a wygrał jakiś nikomu nieznany Bottas a nie Szumi, Kutard czy Webber.


#f1 #f1spam #kubica
Już kończę ze spamem , ale daję ankiete, bo sam osobiście się zastanawiam co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1spam #gownowpis

W trakcie GP Australii, po 45 minucie wyścigu

  • Nadam oglądam tam gdzie wcześniej 50.0% (39)
  • Przełączam naTVPdla beki zobaczyć jak to wygląda 50.0% (39)

Oddanych głosów: 78

@jaxonxst: Można z ciekawości sprawdzić ale wymiana Gąsiora i Sokoła na jakiegoś Iwańskiego czy Laskowskiego ( którego lubie ale komentuje chyba wszystkie sporty które w tvp lecą. XD ) to trzeba być turbojanuszem.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że po ataku w Nowej Zelandii, który przeprowadził Australijczyk, start F1 ze wzgledow bezpieczeństwa nie będzie odwołany. Nie licząc zdenerwowania kibiców, jak i problemów z napiętym terminarzem, to dałoby to niektórym zespołom przewagę na testowanie nowych rozwiązań.
Na szczęście australijscy dziennikarze i kibice czekają z nadzieją na jutrzejszy start swojego rodaka
#f1 #f1spam
rybak_fischermann - Mam nadzieję że po ataku w Nowej Zelandii, który przeprowadził Au...

źródło: comment_pXFIVg9Fpom6nQ183FxP9mD9M3hbU4QE.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie ma prawa być przełożony start. Nawet gdyby to zdarzenie miało miejsce w Australii a nie w Nowej Zelandii. To jest impreza na najwyzszym poziomie a nie mecz o puchar Gminy Podolsze. Nikt by sobie nie pozwolił na takie cos bo grają tu role olbrzymie pieniądze
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kiedyś w pracabaza koleżanka, szefowa projektu poszła tuż przed startem owego na urlop.

Generalnie projekt nie wypalił, koleżanka nie wróciła a firma już ma innego właściciela...
#f1 #f1spam #truestory
  • Odpowiedz
gdyby był Stroll można by łączyć i rozdzielać literki

Williams + Lowe + Stroll = Will I am slowest roll?

[ #f1 #f1spam ] <-- spam jest do czarnolistowania, żebym tam komuś "ważnemu" nie wadził wpisami
Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie jutro i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? jutro
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? jutro
Powrót do F1? jutro
Wyjazd bolidem na tor? jutro

I od
zolwixx - Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie den...

źródło: comment_mafhXRSMci4x3GCWljZvFCzXev8mp63p.jpg

Pobierz
@pablonzo: odkąd Robert wrócił do F1 to zrobił się tutaj mały bajzel. Chyba trzeba to przeboleć.
Ja od dawna już nie obserwuję tego tagu, bo za dużo tutaj tych nic nieznaczących wpisów
  • Odpowiedz