Gdy emocje już opadną...
To mogę na spokojnie napisac, bo już nie pojawia się 50 wpisów co 5 minut.
Dla mnie Australia to zawsze taka rozgrzewka, po której trwają intensywne prace w garażach, by wprowadzić poprawki po danych zebranych w wyścigu, a nie po symulacji. Jak widać Ferrari nadal ma trochę do poprawienia, by móc walczyć o top3. Wygrana Bottasa cieszy, bo jakaś odmiana, ale pewnie od następnego wyścigu wszystko wróci do
rybak_fischermann - Gdy emocje już opadną...
To mogę na spokojnie napisac, bo już ni...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczba kibiców f1 zmniejsza się.
Kubica nie wygrał. Melbourne było typowym Melbourne a wygrał jakiś nikomu nieznany Bottas a nie Szumi, Kutard czy Webber.


#f1 #f1spam #kubica
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już kończę ze spamem , ale daję ankiete, bo sam osobiście się zastanawiam co zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #f1spam #gownowpis

W trakcie GP Australii, po 45 minucie wyścigu

  • Nadam oglądam tam gdzie wcześniej 50.0% (39)
  • Przełączam naTVPdla beki zobaczyć jak to wygląda 50.0% (39)

Oddanych głosów: 78

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaxonxst: Można z ciekawości sprawdzić ale wymiana Gąsiora i Sokoła na jakiegoś Iwańskiego czy Laskowskiego ( którego lubie ale komentuje chyba wszystkie sporty które w tvp lecą. XD ) to trzeba być turbojanuszem.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że po ataku w Nowej Zelandii, który przeprowadził Australijczyk, start F1 ze wzgledow bezpieczeństwa nie będzie odwołany. Nie licząc zdenerwowania kibiców, jak i problemów z napiętym terminarzem, to dałoby to niektórym zespołom przewagę na testowanie nowych rozwiązań.
Na szczęście australijscy dziennikarze i kibice czekają z nadzieją na jutrzejszy start swojego rodaka
#f1 #f1spam
rybak_fischermann - Mam nadzieję że po ataku w Nowej Zelandii, który przeprowadził Au...

źródło: comment_pXFIVg9Fpom6nQ183FxP9mD9M3hbU4QE.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie ma prawa być przełożony start. Nawet gdyby to zdarzenie miało miejsce w Australii a nie w Nowej Zelandii. To jest impreza na najwyzszym poziomie a nie mecz o puchar Gminy Podolsze. Nikt by sobie nie pozwolił na takie cos bo grają tu role olbrzymie pieniądze
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś w pracabaza koleżanka, szefowa projektu poszła tuż przed startem owego na urlop.

Generalnie projekt nie wypalił, koleżanka nie wróciła a firma już ma innego właściciela...
#f1 #f1spam #truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby był Stroll można by łączyć i rozdzielać literki

Williams + Lowe + Stroll = Will I am slowest roll?

[ #f1 #f1spam ] <-- spam jest do czarnolistowania, żebym tam komuś "ważnemu" nie wadził wpisami
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie jutro i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy tak jak kiedyś.

Kolos? jutro
Prezentacja przed w #!$%@? dużą grupą nieznajomych ludzi? jutro
Powrót do F1? jutro
zolwixx - Odkąd zacząłem wyznawać "jutro" moje życie stało się spokojniejsze. Nie den...

źródło: comment_mafhXRSMci4x3GCWljZvFCzXev8mp63p.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablonzo: odkąd Robert wrócił do F1 to zrobił się tutaj mały bajzel. Chyba trzeba to przeboleć.
Ja od dawna już nie obserwuję tego tagu, bo za dużo tutaj tych nic nieznaczących wpisów
  • Odpowiedz