Gdy emocje już opadną...
To mogę na spokojnie napisac, bo już nie pojawia się 50 wpisów co 5 minut.
Dla mnie Australia to zawsze taka rozgrzewka, po której trwają intensywne prace w garażach, by wprowadzić poprawki po danych zebranych w wyścigu, a nie po symulacji. Jak widać Ferrari nadal ma trochę do poprawienia, by móc walczyć o top3. Wygrana Bottasa cieszy, bo jakaś odmiana, ale pewnie od następnego wyścigu wszystko wróci do
To mogę na spokojnie napisac, bo już nie pojawia się 50 wpisów co 5 minut.
Dla mnie Australia to zawsze taka rozgrzewka, po której trwają intensywne prace w garażach, by wprowadzić poprawki po danych zebranych w wyścigu, a nie po symulacji. Jak widać Ferrari nadal ma trochę do poprawienia, by móc walczyć o top3. Wygrana Bottasa cieszy, bo jakaś odmiana, ale pewnie od następnego wyścigu wszystko wróci do























#f1 #f1spam #gownowpis
źródło: comment_bbajkmzFpJl6RiJXDaShCxIKxRVnFLAm.jpg
Pobierz