Tak k---a mendo kłamliwa, odjąłeś w c--j i przypadkiem p1. Po prostu niech wszyscy odejmują gaz żeby jechać szybciej
#f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#f1 jak nie przywala kary Gekonowi to będzie kpina.
Btw co on p------i, ze poważnie odjął
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach