Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
Mam na sprzedaż Voucher do odbioru biletów (w przypadku awansu Polski do półfinału) na mecz Polska - Belgia/Węgry/Wali w półfinale Euro 2016 we Francji.
Niestety nie mogę jechać na mecz 1/2 ale będę na 1/4 w Marsylii także jeśli planujesz wyjazd na 1/4 możliwy odbiór na miejscu we Francji przy okazji meczu Polska-Portugalia. Odbiór osobisty w Krakowie do środy i od soboty lub wysyłka kurierem.
Voucher sprzedaję w cenie najtajniejszej na rynku 5000zł -
Niestety nie mogę jechać na mecz 1/2 ale będę na 1/4 w Marsylii także jeśli planujesz wyjazd na 1/4 możliwy odbiór na miejscu we Francji przy okazji meczu Polska-Portugalia. Odbiór osobisty w Krakowie do środy i od soboty lub wysyłka kurierem.
Voucher sprzedaję w cenie najtajniejszej na rynku 5000zł -
@Synu: tu jest walka o darmowe streamy a Ty chcesz bilet za 5k sprzedać? xD
- 0
@haker_proker: 4 bilety są w tej cenie :) niestety 1/2 kosztuje już drogo, ale kto wie czy to nie jedyna okazja w życiu :)
Z facebookowego profilu Grzesia Krychowiaka:
"Widok z pokoju w hotelu. Polscy kibice są najlepsi"
#euro2016 #pilkanozna
"Widok z pokoju w hotelu. Polscy kibice są najlepsi"
#euro2016 #pilkanozna
źródło: comment_LTXlkGN1zUSh7PkTBoj0xK3TwHRdPsEe.jpg
Pobierz- 76
- 67
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 136
- 102
@Arbiter_Elegantiae: zobaczyla mojego bydlaka
- 5
@Arbiter_Elegantiae: Przecież to Ewa Farna xD
źródło: comment_hVD33uNqforj85jyQjRYdoYS4VEqpnT7.jpg
Pobierz- 8
Mirki podratujecie jakiś fajnym streamem?
#euro2016
#euro2016
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pszesmiewca: na c+sport było cos podobnego
- 100
- 2
Co sądzicie o Kevin de Bruyne, Pazdan będzie w stanie go powstrzymać? #euro2016
- 16
konto usunięte via Android
- 1
bbc to nadprogram
@Lookazz: ona jest w porządku akurat

@Porucznik_Borewicz07: prymitywne dosyć
@Porucznik_Borewicz07: 0:26 z nim to jest jednak coraz gorzej, psychiatra by się chyba przydał... :/
Mikrofon komentatora piłkarskiego, tzw. eksperta, to często ostatnia chyba deska ratunku dla byłych piłkarzy-przegrywów.
Tak na szybko:
- Kowalczyka oderwali od kolejnej flaszki gdzieś na Bródnie i p------i teraz w Polsat Sport bzdury jak mało który
- Andrzej Iwan też się stoczył na dno, słabo mu się wiodło, Stanowski najpierw napisał mu książkę a potem załatwił fuchę w Orange Sport i coś tam duka
- chyba w Eurosporcie pojawiał się młody Terlecki, który furory
Tak na szybko:
- Kowalczyka oderwali od kolejnej flaszki gdzieś na Bródnie i p------i teraz w Polsat Sport bzdury jak mało który
- Andrzej Iwan też się stoczył na dno, słabo mu się wiodło, Stanowski najpierw napisał mu książkę a potem załatwił fuchę w Orange Sport i coś tam duka
- chyba w Eurosporcie pojawiał się młody Terlecki, który furory
@Stefanson Kowal ma odjazdy, ale czasami gada z sensem. Jego akurat lubie słuchać bo jest wyrazisty.
@Stefanson: Właściwie żadnych polskich ekspertów nie da się słuchać, z jednym wyjątkiem. Andrzej Strejlau. Jego udział przy komentarzu czy w studiu to wartość dodana dla transmisji. Rzeczowy, fachowy, nawiązujący kontakt z widzem, poprawnie się wysławiający, nie papla banałów.
- 362
Ciekawostka: Kiraly zaczął nosić spodnie dresowe by nie pokaleczyć nóg przy interwencjach na nierzadko zamarzniętych węgierskich kartofliskach. Twierdzi że się przyzwyczaił. Jak sam mówił próbował bronić w normalnych spodenkach podczas gry w Niemczech i Anglii ale stwierdził że nie czuł się komfortowo.
Zamarznięte węgierskie kartofliska -> faza pucharowa Euro w wieku 40 lat gdzie patrzy na niego cały
To jak się czuję jest ważniejsze niż to jak wyglądam. Jestem bramkarzem, nie modelem.
Zamarznięte węgierskie kartofliska -> faza pucharowa Euro w wieku 40 lat gdzie patrzy na niego cały
źródło: comment_u2DfYQTLs6UpApyN3weaQJLmmn3wQG6d.jpg
Pobierz- 32
@Minieri: a któryś z komentatorów opowiadał, że gra w nich od pewnego meczu, w którym musiał zamienic spodenki właśnie na dresy, i ten mecz wygrała jego drużyna - więc to taki talizman
@Minieri: Nie dziwię się mu. Sam nie lubię bronić w krótkich spodenkach i w czasie największych upałów nawet, gdy grałem w piłem to grając na bramce to broniłem w długich spodniach.
- 7
#mecz #euro2016 Może zróbmy coś miłego również dla Węgrów i zagłosujmy na nich, niech i ich barwy pojawią się na wieży?
Jak głosować i aktualne wyniki na stronie orangesponsorsyou : https://www.orangesponsorsyou.com/pl/show-your-colours
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak głosować i aktualne wyniki na stronie orangesponsorsyou : https://www.orangesponsorsyou.com/pl/show-your-colours
( ͡° ͜ʖ ͡°)

























#mecz #euro2016