Mam na sprzedaż Voucher do odbioru biletów (w przypadku awansu Polski do półfinału) na mecz Polska - Belgia/Węgry/Wali w półfinale Euro 2016 we Francji.

Niestety nie mogę jechać na mecz 1/2 ale będę na 1/4 w Marsylii także jeśli planujesz wyjazd na 1/4 możliwy odbiór na miejscu we Francji przy okazji meczu Polska-Portugalia. Odbiór osobisty w Krakowie do środy i od soboty lub wysyłka kurierem.

Voucher sprzedaję w cenie najtajniejszej na rynku 5000zł -
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikrofon komentatora piłkarskiego, tzw. eksperta, to często ostatnia chyba deska ratunku dla byłych piłkarzy-przegrywów.
Tak na szybko:
- Kowalczyka oderwali od kolejnej flaszki gdzieś na Bródnie i p------i teraz w Polsat Sport bzdury jak mało który
- Andrzej Iwan też się stoczył na dno, słabo mu się wiodło, Stanowski najpierw napisał mu książkę a potem załatwił fuchę w Orange Sport i coś tam duka
- chyba w Eurosporcie pojawiał się młody Terlecki, który furory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stefanson: Właściwie żadnych polskich ekspertów nie da się słuchać, z jednym wyjątkiem. Andrzej Strejlau. Jego udział przy komentarzu czy w studiu to wartość dodana dla transmisji. Rzeczowy, fachowy, nawiązujący kontakt z widzem, poprawnie się wysławiający, nie papla banałów.
  • Odpowiedz
Ciekawostka: Kiraly zaczął nosić spodnie dresowe by nie pokaleczyć nóg przy interwencjach na nierzadko zamarzniętych węgierskich kartofliskach. Twierdzi że się przyzwyczaił. Jak sam mówił próbował bronić w normalnych spodenkach podczas gry w Niemczech i Anglii ale stwierdził że nie czuł się komfortowo.

To jak się czuję jest ważniejsze niż to jak wyglądam. Jestem bramkarzem, nie modelem.


Zamarznięte węgierskie kartofliska -> faza pucharowa Euro w wieku 40 lat gdzie patrzy na niego cały
Minieri - Ciekawostka: Kiraly zaczął nosić spodnie dresowe by nie pokaleczyć nóg przy...

źródło: comment_u2DfYQTLs6UpApyN3weaQJLmmn3wQG6d.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minieri: a któryś z komentatorów opowiadał, że gra w nich od pewnego meczu, w którym musiał zamienic spodenki właśnie na dresy, i ten mecz wygrała jego drużyna - więc to taki talizman
  • Odpowiedz
@Minieri: Nie dziwię się mu. Sam nie lubię bronić w krótkich spodenkach i w czasie największych upałów nawet, gdy grałem w piłem to grając na bramce to broniłem w długich spodniach.
  • Odpowiedz