"Cooligans" i "reverse vandalism" to chyba najlepsze komentarze określające ich.
Irlandzcy kibice naprawiają wgnieciony dach w samochodzie.

#euro2016 #irlandia
Gent - "Cooligans" i "reverse vandalism" to chyba najlepsze komentarze określające ic...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Francja wygrała z Irlandią, więc teraz może grać z Anglią, albo z Islandią, pewnie zagra z Anglią.

Czy Anglia to mocny zespół, tego nie wiem, ale myślę, że skoro UK ma aż tyle drużyn, to lokalne sławy muszą się w miarę równo rozłożyć na każdy zespół, więc będzie łatwo, lub chociaż łatwiej.

W 1/2 finału spotkamy się pewnie z Niemcami, albo Hiszpanią, w ogóle dobrze, że oba kraje walczą ze sobą i chociaż jedno
NadiaFrance - Francja wygrała z Irlandią, więc teraz może grać z Anglią, albo z Islan...

źródło: comment_OWWtUStlCqq5MXDORoBFulvKn0BSiS0X.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NadiaFrance: Mimo wszystko myślę że w półfinale zagrają Niemcy z Francją, Anglicy nie zachwycają na tym turnieju, remisy z Rosją i Słowacją oraz ledwo zwyciężyli z Walią
  • Odpowiedz
ładna główka, słabe krycie węgrów. Bramkarz myślał, że mu wpadnie do łapek, że tak późno podniósł ręce? #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, tak mnie naszło na refleksje. A co jeśli któryś z naszych kadrowiczów jest Mirkiem, ale siedzi cicho i tylko pokazuje Pazdanowi czy Fabiańskiemu jak to jesteśmy z nich dumni i jakie są z nich przekoty, a im jest tak miło i łapią lepszą motywację, żeby znów wejść w gorące? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#euro2016 #refleksja #mecz #heheszki
K.....t - Mircy, tak mnie naszło na refleksje. A co jeśli któryś z naszych kadrowiczó...

źródło: comment_8zvB1XrHppgL3AeRxnxqnVImshjp8SiR.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach