#mecz #euro2016

Obronę Węgrów oceniłbym na 0.015 P

1 P ( Pazdan ) - obrona nie do pokonania chyba że jesteś Shakira czy innym tam Szwajcar od 4 pokoleń
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cała połowa była węgrów, ale stracili tak teraz dwie bramki to chyba jednak musze zmienić zdanie, ale muszę przyznać drugi gol w meczu ładnie strzelony #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach