Hej. Jakieś rady dla grania Aztekami? Jakie idee? Jak się bronić przed najeźdźcami z innego kontynentu? Jak zrobić te reformy religijne? Bo dość łatwo mi wbija to doom i wymagani wasalowie się likwidują.
I w ogóle dlaczego brytole pojawiają się koło moich granic już koło 1480. Mogliby jednak bardziej trzymać się dat. I dać mi więcej szans. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle pytań. Tak mało odpowiedzi.
#eu4
I w ogóle dlaczego brytole pojawiają się koło moich granic już koło 1480. Mogliby jednak bardziej trzymać się dat. I dać mi więcej szans. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tyle pytań. Tak mało odpowiedzi.
#eu4
























#eu4