Wszystko
Wszystkie
Archiwum
jaki drut kupić do kręcenia grzałek? celował bym w 0,3 ohma docelowego oporu
#epapierosy #kiciochpyta
#epapierosy #kiciochpyta
@voxel16: a nie wiem, takich używałem do tej pory i było ok, podobały mi się też niskooporowe 0,15ohm bo się bardzo szybko rozgrzewają. To co mi poleciłeś to są prebuildy z tego co widzę, mam ijust s i tam takie coile nie zmieszczą się, muszę sam kręcić z druta.
@voxel16: puki co zamówiłem drut 0,7mm Kanthal i będę próbował
- 0
Był taki atomizer rda który miał mniejszą średnice niż mod mechaniczny na 14500 i miał 3 małe dziurki powietrzne tylko z jednej strony. Ktoś kojarzy nazwe? sprzedawali go kiedyś na edymie i chyba w peleonie też był
#epapierosy #epapieros
#epapierosy #epapieros
@dulu: pewnie jakiś mtl, na Ali masz masę klonów mtl w śmiesznej cenie. Fasttech jeszcze więcej
- 0
Ej mirki jakiego kupić elektryka taniego tak do 100 ziko albo ewentualnie troche droższego ?
Nie znam sie za bardzo na efajkach wiec prosze o pomoc.Dobrze by było jakby nie był jakiś drogi w utrzymaniu że trzeba co chwile grzałke wymieniać za 20 ziko czy coś.
#epapierosy
#vape
#epapieros
Nie znam sie za bardzo na efajkach wiec prosze o pomoc.Dobrze by było jakby nie był jakiś drogi w utrzymaniu że trzeba co chwile grzałke wymieniać za 20 ziko czy coś.
#epapierosy
#vape
#epapieros
Jako pracownik w branży #epapierosy apeluję że jak już musicie robić zakupy liquidów i grzałek to chociaż róbcie zapasy żebym ani ja ani koledzy nie musieli oglądać waszych mord ¯_(ツ)_/¯
@Yeg128: Oooo będę przychodził codziennie kupować co popadnie.
- 1
@panpopo: Nie palenie za to jak widać na twoim przykładzie uszkadza mózg. Także lepiej płuca niż mózg.
Usuń konto zielonko
Usuń konto zielonko
- 0
@Zi3L0nk4 jak można zamówić coś przez przypadek ? Xd
wsadź sobie go w dupę
- konto usunięte
- chosenon3
- unclemitoman
- Oleczeg
- flajn
- +3 innych
konto usunięte via Android
- 3
konto usunięte via Android
- 2
- 0
Czy dostanę awaryjnie jakiegoś tymczasowego #epapierosy na Orlenie albo na BP kojarzy ktoś ?
- 1
Mirki ktoś ogarnia jak to będzie wyglądać ze sklepami z e-fajami?
Zapas na tydzień mam, ale w końcu będzie trzeba wyjść po nowy. Większość punktów jest w galeriach. One chyba poszły do zamknięcia jeśli się nie mylę?
#koronawirus #epapierosy
Zapas na tydzień mam, ale w końcu będzie trzeba wyjść po nowy. Większość punktów jest w galeriach. One chyba poszły do zamknięcia jeśli się nie mylę?
#koronawirus #epapierosy
@bubukuku: Przecież to co się wydala z liquidu to para wodna którą organizm wydala znacznie lepiej niż zwykły dym z papierosów. Dalej czekam na jakiekolwiek z twojej strony bo widzę że póki co to #!$%@? byle #!$%@?ć jak typowe bordo
@bubukuku: patrz, masz tu wyniki badań. Z nich wynika, że e-p są o 95% mniej szkodliwe niż papierosy. Badania zostały wykonane na zlecenie rządu UK. Po prostu nie znasz się, nie masz pojęcia o temacie i piszesz bzdury albo jawne kłamstwa https://www.gov.uk/government/news/e-cigarettes-around-95-less-harmful-than-tobacco-estimates-landmark-review
#epapierosy Cześć. Gdzie w necie kupie z dość szybka dostawą grzałki do Melo 2 (jest to model kompatybilny z ijustem) najlepiej te z większymi otworami - jak na foto
O co chodzi? Chcialem kupic w internecie premix i baze ale w praktycznie kazdym sklepie inteternetowym bazy sa tylko beznikotynowe.
#epapierosy #epapieros #vape
#epapierosy #epapieros #vape
konto usunięte via Android
- 0
@Szubrawski ja #!$%@? xD muszę zapasy porobić xD raczej ciężko będzie, za miedzy możesz coś wyrwać. Chyba że się myle
@Szubrawski: są bez Niko bo innych nie wolno sprzedawać - czarny rynek jak chcesz szybko, hiliq jak się nie boisz odprawy celnej
- 0
- 0
@GodALLU: ja tam Virtusa vapuje. Grejpfrut. Może deko za słodki, ale jedyny grejpfrut który nie wali chemią.
- 0
@GodALLU: aisu aloe vera bez dwoch zdan. na podium jeszcze aisu ogorek, just juice niebieski. niestety wszysktie drogie, ale na cloudshop.pl mozesz wyrwac aisu za 38zl, co w porownaniu do wszystkich innych sklepow to bardzo dobra cena. no i to co pan wyzej napisal o czystej bazie to prawda - polecam popalic sobie tak przez 3-4 dni, zwlaszcza jesli na co dzien gustujesz w slodkich liquidach. taki 'reset' odzwyczaja cie od
- 0
Jaki jest według Was najlepszy liquid w smaku od Vape Tech Dark Line? Chodzi mi o smak, w którym nie czuć chemii. Aktualnie mam poziomkę i smak jest zajebisty.
#epapierosy #epapieros #vape
#epapierosy #epapieros #vape
- 0
Panowie , można palić jeden zbiorniczek np Owoce Leśne , a po wypaleniu zalać np Winogrono? Te smaki się nie zmieszają jakoś? Bo grzałkę zakrapiam zawsze jak wkładam nową...
#epapierosy #vape
#epapierosy #vape
@GodALLU: to juz niezaleznie od dolewania - jezeli ktorys bedzie bardziej slodki to oczywiscie szybciej trzeba bedzie wymienic
- 0
@marek-wozniak-750: Rozumiem, dzięki, bo palę na siłe coś co mi średniio smakuje, a taki premix to 10 dni palenia... :P a mam nowych w domu od groma
- 0
@Gabishi: Zeus X jest bardzo latwy w ogarnięciu grzałek, mam i polecam petarda parownik
- 1
@voxel16: na singlu będzie miał mniej "dymu", ale to tak,
Na singla imo Gear RTA, na duala Zeus X albo Pyro V3, na mesha Kylin M - jeśli chodzi o RTA
Pyro i Zeusa się bardzo łatwo buduje, z Gearem możesz mieć na początku problemy bo specyficznie się tam wkłada grzałki, a Kylin to takie trochę RTA samograj - jedyny problem jaki możesz mieć to wata
Na singla imo Gear RTA, na duala Zeus X albo Pyro V3, na mesha Kylin M - jeśli chodzi o RTA
Pyro i Zeusa się bardzo łatwo buduje, z Gearem możesz mieć na początku problemy bo specyficznie się tam wkłada grzałki, a Kylin to takie trochę RTA samograj - jedyny problem jaki możesz mieć to wata
- 1
Gdzie dostanę #18650 w dobrej cenie?
Na allegro same leżaki.
Interesuje mnie pojemność 3400.
Latarka ma sterownik 3A
#latarki #rower #epapierosy
Na allegro same leżaki.
Interesuje mnie pojemność 3400.
Latarka ma sterownik 3A
#latarki #rower #epapierosy
>> Ogniwa 18650 Liitokala 3000 mAh << ~9 zł za sztukę
Wiele pozytywnych opinii o tych ogniwach.
Duży prąd rozładowania do 20 Amperów.
Kupując wiele sztuk, cena za sztukę jest niższa niższa.
Przykładowo 10 sztuk ~79 zł.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #18650 #ogniwa #promocje #elektronika #kodyrabatowe #akumulator #epapierosy
Wiele pozytywnych opinii o tych ogniwach.
Duży prąd rozładowania do 20 Amperów.
Kupując wiele sztuk, cena za sztukę jest niższa niższa.
Przykładowo 10 sztuk ~79 zł.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #18650 #ogniwa #promocje #elektronika #kodyrabatowe #akumulator #epapierosy
@Prostozchin: ilu ich ogniw Liitokali używałeś?
Ja je odradzam każdemu bo po prostu codziennie pracuję z ogniwami i wiem, że te chińczyki to padaka.
Od 7zł można mieć już w Polsce depakiet VTC5 2600mah i takie ogniwka będą o wiele lepsze pod względem żywotności jak i max prądu ;) Bo co z tego, że ta Liitokala ma 3k jak połowę swojej pojemności straci 2x szybciej niż VTC5?
Ja je odradzam każdemu bo po prostu codziennie pracuję z ogniwami i wiem, że te chińczyki to padaka.
Od 7zł można mieć już w Polsce depakiet VTC5 2600mah i takie ogniwka będą o wiele lepsze pod względem żywotności jak i max prądu ;) Bo co z tego, że ta Liitokala ma 3k jak połowę swojej pojemności straci 2x szybciej niż VTC5?
Mam liitokali NCRy panasonica oryginalne Japonce
@szybkanoga: to nie są oryginalne Japońce, nie wprowadzaj ludzi w błąd
- 1























https://pl.aliexpress.com/item/33055587988.html?aff_platform=default&sk=CS44FoqU&aff_trace_key=9029f98288b44974b1630d4f72c1d716-1584379359318-08416-CS44FoqU&dp=cy.blakustensvardshus.se&tmLog=new_Detail_6220&terminal_id=83c20a5ec3e64d57accce90c2363429d&aff_request_id=9029f98288b44974b1630d4f72c1d716-1584379359318-08416-CS44FoqU
Chyba przespałem ostatnie 6 lat rozwoju technologii e-petów ponieważ za **uj nie ogarniam dlaczego w tym tanku jest tytoń XD
No ale powiedzmy, że chciałbym do tego czegoś wkręcić taki atomizerek:
https://www.fasttech.com/products/0/10008099/8816100-sr-origen-little-styled-rda-rebuildable-dripping
To "coś" ma w ogóle gwint 510?
,,pręt elektroniczny papieros vs soba mod samobójstwo królowa''