Pół dnia szukam mechanika pod 14500 i myślałem że one po prostu przestały istnieć, ale zrobiłem wyszukiwanie nieco inaczej. Zamiast na chińskich stronach wpisywać "14500" to wpisałem "16mm". Wyskoczyło mi coś takiego:

https://pl.aliexpress.com/item/33055587988.html?aff_platform=default&sk=CS44FoqU&aff_trace_key=9029f98288b44974b1630d4f72c1d716-1584379359318-08416-CS44FoqU&dp=cy.blakustensvardshus.se&tmLog=new_Detail_6220&terminal_id=83c20a5ec3e64d57accce90c2363429d&aff_request_id=9029f98288b44974b1630d4f72c1d716-1584379359318-08416-CS44FoqU

Chyba przespałem ostatnie 6 lat rozwoju technologii e-petów ponieważ za **uj nie ogarniam dlaczego w tym tanku jest tytoń XD
No ale powiedzmy, że chciałbym do tego czegoś wkręcić taki atomizerek:

https://www.fasttech.com/products/0/10008099/8816100-sr-origen-little-styled-rda-rebuildable-dripping

To "coś" ma w ogóle gwint 510?
@voxel16: a nie wiem, takich używałem do tej pory i było ok, podobały mi się też niskooporowe 0,15ohm bo się bardzo szybko rozgrzewają. To co mi poleciłeś to są prebuildy z tego co widzę, mam ijust s i tam takie coile nie zmieszczą się, muszę sam kręcić z druta.
Był taki atomizer rda który miał mniejszą średnice niż mod mechaniczny na 14500 i miał 3 małe dziurki powietrzne tylko z jednej strony. Ktoś kojarzy nazwe? sprzedawali go kiedyś na edymie i chyba w peleonie też był
#epapierosy #epapieros
Ej mirki jakiego kupić elektryka taniego tak do 100 ziko albo ewentualnie troche droższego ?
Nie znam sie za bardzo na efajkach wiec prosze o pomoc.Dobrze by było jakby nie był jakiś drogi w utrzymaniu że trzeba co chwile grzałke wymieniać za 20 ziko czy coś.
#epapierosy
#vape
#epapieros
Jako pracownik w branży #epapierosy apeluję że jak już musicie robić zakupy liquidów i grzałek to chociaż róbcie zapasy żebym ani ja ani koledzy nie musieli oglądać waszych mord ¯_(ツ)_/¯
@GodALLU: aisu aloe vera bez dwoch zdan. na podium jeszcze aisu ogorek, just juice niebieski. niestety wszysktie drogie, ale na cloudshop.pl mozesz wyrwac aisu za 38zl, co w porownaniu do wszystkich innych sklepow to bardzo dobra cena. no i to co pan wyzej napisal o czystej bazie to prawda - polecam popalic sobie tak przez 3-4 dni, zwlaszcza jesli na co dzien gustujesz w slodkich liquidach. taki 'reset' odzwyczaja cie od
@voxel16: na singlu będzie miał mniej "dymu", ale to tak,
Na singla imo Gear RTA, na duala Zeus X albo Pyro V3, na mesha Kylin M - jeśli chodzi o RTA
Pyro i Zeusa się bardzo łatwo buduje, z Gearem możesz mieć na początku problemy bo specyficznie się tam wkłada grzałki, a Kylin to takie trochę RTA samograj - jedyny problem jaki możesz mieć to wata
@Prostozchin: ilu ich ogniw Liitokali używałeś?
Ja je odradzam każdemu bo po prostu codziennie pracuję z ogniwami i wiem, że te chińczyki to padaka.
Od 7zł można mieć już w Polsce depakiet VTC5 2600mah i takie ogniwka będą o wiele lepsze pod względem żywotności jak i max prądu ;) Bo co z tego, że ta Liitokala ma 3k jak połowę swojej pojemności straci 2x szybciej niż VTC5?