Wpis z mikrobloga

Moje uszanowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem ze znajomym wpadliśmy pomysł rozwiązania problemów mobilnych epalaczych! Dokładniej rzecz ujmując, co najbardziej irytuje podczas palenia i jazdy samochodem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tutaj pojawia się nasze rozwiązanie, czyli uchwyty samochodowe do przechowywania naszych e-urządzeń. Oczywiście jako że jesteśmy osobami, które uwielbiają wygodę oraz uproszczenia, stwierdziliśmy, że to nadal za mało.

Kolejnym z naszych pomysłów, było rozbudowanie każdego epapierosa o ładowanie indukcyjne, co to oznacza? Na urządzenie naklejana jest specjalna cewka indukcyjna, która po przyłożeniu do ładowarki indukcyjnej(która umieszczona będzie w naszym uchwycie), rozpocznie proces ładowania urządzenia.

Jako że uchwyty samochodowe kojarzą się nam z nudnymi trzymakami, to dlaczego nie nadać im duszy?
Z tego też powodu nasze uchwyty będą dystrybuowane wraz z specjalnymi autorskimi nadrukami na nich, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
W przyszłości mamy w planach umożliwić nakładanie na uchwyty własnych grafik, aby każdy mógł je spersonalizować pod siebie!

Wydaje nam się, że jest to ciekawa inicjatywa, ale z chęcią posłuchamy co o tym sądzicie.
Dajcie nam znać co o tym sądzicie! Jeśli komuś spodoba się pomysł, to poniżej jest link do dobrowolnej zbiórki, oraz naszych socialmedia’ów!

Indiegogo
Instagram
Facebook
Email: officialvapeout.contact@gmail.com

#startup #vape #epapierosy #epapieros #wykopefekt #motoryzacja
Pobierz VapeOut - Moje uszanowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Razem ze znajomym wpadliśmy pomysł rozwiąza...
źródło: comment_1609539055TKtWZgt4gZD1trSUsOV2ls.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Zaparowane szyby i osad z gliceryny. Uchwyt można sobie wydrukować 3D do uchwytu na kubki zawsze a lepkie szyby i dukty wentylacyjne to realny problem

@Waspin: Antypara z Auchan. Jedno mycie plus wypsikanie tym starcza na jakieś 5-6 miesięcy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Antypara z Auchan. Jedno mycie plus wypsikanie tym starcza na jakieś 5-6 miesięcy.

@fishery: szczególnie jeśli idzie o wentylację ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fishery: byłem jedną z pierwszych osób, która używała patentu z antyparą jakieś 4 lata temu (nawet mam nadal w bagażniku butelkę jeszcze) i ona pomaga ale nie w 100%. Dopiero rok po rzuceniu wapowania gliceryna zeszła z uszczelek (a więc nie mazała szyb po opuszczeniu i podniesieniu) a z duktów musiałem ją w miarę możliwości odmyć bo sama by nie zeszła